Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

Hochalpenstrasse - zobrazeno podle vláken

Seznam témat | Zobrazovat podle času
| | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | |
807.
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 13.1.2009 - 19:42:28

za mě: aquapark ee. když vodu tak jen u moře, na žádnej tobogán nevlezu ani za lotusa. San marino? kua tam se autem nedá ne?

píšu jen můj názor a jak to citím každopádně nechci aby to bylo podle mě
   
809. RE: (re:807)
hanzi

Příspěvků : 18581
datum : 14.1.2009 - 13:12:41

Sponik: tak ja taky nevim s aqacem.. bych s tebou mozna zasel na pifko
   
810. RE: (re:807)
z.v.i.r.e

Příspěvků : 11148
datum : 14.1.2009 - 13:15:05

Sponik: a to je jen averze vůči tobogánům nebo parku obecně? Já jen co ten zábavní park?
       
811. RE: RE: (re:810)
hanzi

Příspěvků : 18581
datum : 14.1.2009 - 13:16:36

Z.V.I.R.E: ja bych to nehrotil... kdo bude chtit pujde a kdo nebude chtit tak nemusi
       
812. RE: RE: (re:810)
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 14.1.2009 - 15:09:54

Z.V.I.R.E: odpor k tobogánům ruzným výškovým akcím a pod. mám se prostě rád a jak je někde víc jak 150cm vody tak tam nejdu.

hanzi: jo na to pifko bych zašel na promenádu
           
813. RE: RE: RE: (re:812)
z.v.i.r.e

Příspěvků : 11148
datum : 14.1.2009 - 17:18:09

Sponik: takže kolotoč je OK?

Hanzi: však nikoho nenutím, už jsem to tady i prve psala, že každý půjde dobrovolně kam bude chtít Jen mě zajímalo, k čemu má Sponik takový odpor, poněvadž neznám moc lidí, co neradi tobogány
               
816. RE: RE: RE: RE: (re:813)
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 14.1.2009 - 20:03:19

Z.V.I.R.E: kolotoč? ale jen když to budou labutě a nebo dětský řetízkáč

bidaz3: mno super aby nás nakonec nešlo víc na pivo jak na tobogán
802.
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 13.1.2009 - 16:00:05

fuf ravena už docela dálka ale budiž, je to jednou za rok, jen by to chtělo vážně pomalu plánovat trasu pač at vím kolik kaček to letos spolkne, bude to asik dávka tak abych stačil šetřit pač letos spolkne hodně peněz domek
799.
z.v.i.r.e

Příspěvků : 11148
datum : 13.1.2009 - 13:05:07

Jinak koukám do seznamu srazů... tak co pro případné zájemce o Žacléř to udělat od 15.6. do 21.,22.6.? Byl by to tak ten týden a snad by to byl ještě datum únosný pro Sponika...
   
800. RE: (re:799)
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 13.1.2009 - 15:03:05

Z.V.I.R.E: tohle datum pro mě stále v pohodě
   
801. RE: (re:799)
beranci

Příspěvků : 359
datum : 13.1.2009 - 15:48:08

Z.V.I.R.E: tento termín může být

A Ravenna taky. Caorle byla bližší varianta.
       
803. RE: RE: (re:801)
z.v.i.r.e

Příspěvků : 11148
datum : 13.1.2009 - 16:14:34

beranci: no jo, ale tys dal odkaz na Aquapark... a jak jsme se tu nedávno bavili, tak nejde o aquapark, ale o skvělej obrovskej zábavní park u Ravenny (kde je mimo jiné taky aquapark, ale ten je každopádně třeba i v Liberci )

Sponik: dám se do toho po zkouškách, tj. koncem ledna, jen by to chtělo teda určit pár záchytných bodů. Zatím máme jen

1) Hochalpenstrasse (dala bych možná i ten kem co loni, byl dobrej, ne?)

2) Ravenna (Mirabelandia)
           
804. Tour 2009 (re:803)
beranci

Příspěvků : 359
datum : 13.1.2009 - 17:49:47

Z.V.I.R.E:

musím reagovat na ten aquapark - to co je u nas a to co je v cizině je markantní rozdíl. Něco takového není ani v Čestlicích, kde jsem teď byl. To jsou ohromný areály s tobogánama všeho druhu a návštěva takového parku obnáší tak celý den, abyste to prošli.
V Ravenně jsem osobně nebyl, nicméně odkaz ode mne byl na Riccione u Rimini, které je kousek vedle a je tam jak aquapark , tak i delfinárium. Takovéhle atrakce můžu doporučit a nerad bych nějakou vynechal

Co se týká bodů:
1) Alpy jsou jistota, jen jestli nechcete vyzkoušet i něco jiného, jak jsem dříve psal. Ale spokojím se znovu i s Hochalpenstrasse.
2) Mirabelandia může být, taky bych to rád navštívil. A ostatní je okolo.
Nakonec můžem navštívit i proslulé RSM (Republika San Marino).
               
805. RE: Tour 2009 (re:804)
z.v.i.r.e

Příspěvků : 11148
datum : 13.1.2009 - 17:56:43

beranci: jasně, taky jsem to řekla spíš obrazně, byla jsem v zahraničí v několika aquaparcích a opravdu to tam nevypadá jako v Liberci. Problém je v tom, že ani tak neprahnu po aquaparku jako po Mirabelandii, jak jsem už loni při prvním článku popsala (když se dohodnete, že tam nechcete, tak proti tomu nic nemám, prostě si to prodloužím sama, když už tam budu)
K těm atrakcím jak říkáš to jsou super nápady, zvlášť delfinárium nebo RSM, ale na to bysme potřebovali taky aspoň 4-5 dní v Itálii... podle mě. Když už budem u moře, ať se taky vykoupem a ne jen paříme v autech na cestách
                   
806. RE: RE: Tour 2009 (re:805)
beranci

Příspěvků : 359
datum : 13.1.2009 - 18:12:54

Z.V.I.R.E: v podstatě je to jak říkáš, nejdůležitější teď ale je, abychom se tu NEDOMLOUVALI SAMI, a ostatní taky navrhovali !!!

Pokud nakonec dojedu až k Ravenně, tak určitě do Mirabelandie jdem též.
A délku výletu přizpůsobím programu, resp. opačně
794. Tour 2009
beranci

Příspěvků : 359
datum : 12.1.2009 - 22:35:40

Ahoj přátelé, tak jak to tady pozoruju, pomalu bych osobně začal hlasovat o možnou podobu či hrubý plán.

Hlavní otázkou je, na kolik dní se shodneme.

Osobně bych hlasoval nejraději pro prodloužený víkend:
1. den nějakou vysokohorskou silnici - stíhala by se Hochalpenstrasse, ostatní bych musel přepočítat.
Poté noc v Alpách a další den se posunout na jih.
Rád bych dojel do Itálie k moři, např. Caorle tady nahoře.
Ale pokud by převládal názor zůstat jen v Alpách, nejsem taky proti.

Navrhuju abyste vyjádřili také svá přání a někdo, kdo se letos bude zabývat organizací se bude moct něčeho chytit a tím tu finální podobu dříve zveřejnit.

Tak piště. Čauky M
793.
Ota

Příspěvků : 3037
datum : 12.1.2009 - 19:25:47

Tak jsem dneska zjistil, že kvůli mistrovství světa v Liberci budou sportovci ubytováni na našich kolejích a kvůli tomu nám o měsíc posunuly semestr. Začínáme sice až v březnu, ale končíme až na začátku července
   
795. RE: (re:793)
z.v.i.r.e

Příspěvků : 11148
datum : 12.1.2009 - 23:46:18

Ota: tak to je celkem k vzteku To bych šla vraždit rovnou...

Michal: určitě to letos nenecháme jen na Alpách Předběžný plán je tedy první den ráno cesta jako loni s nějakou menší zastávkou (Salzburg nebo jakákoliv jiná zajímavost, co kdo navrhne a na čem se shodneme) Druhý den Hochalpenstrasse a přenocování, třetí den přesun na jih a koupání dle libosti plus ten zábavní park a podobně. Celkově bych to viděla na 7-9 dní záleželo by konkrétně na termínu
Ráda opět pozjišťuju věci jako loni, provedu výpočet, můžu se i pokusit e-mailem zarezervovat nějaký kemp (volat do Itálie je nad mé možnosti, to už bych tam asi pak nemohla jet ) Jinak bych nerada slibovala, co všechno a do kdy zařídím, protože jak budu mít dojem, že nestíhám na státnice, vyprdnu se úplně na všecko ostatní

Hlavní úkol první fáze přípravy je shodnout se na termínu.
Druhá půlka června nebo července, tak bych to viděla já. Jinde jsou srazy a další povinné akce
       
796. RE: RE: (re:795)
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 12.1.2009 - 23:51:03

Z.V.I.R.E: pro mě max. 5 dní. celej tejden už by bylo asik moc
       
797. Tour 2009 (re:795)
beranci

Příspěvků : 359
datum : 13.1.2009 - 10:44:53

Z.V.I.R.E: asi bychom se přikláněli k červnu. A co se týká počtu dní, myslím že je to odvislé na přáních ostatních a konceptu cesty, ale osobně bych to viděl max. do týdne.
Jinak samozřejmě jsem k dispozici s pomocnou rukou. Můžu připravit zase návrhy cest a zajímavostí. Komunikace v Rakousku-Německu není vůbec problém, v Itálii budou chtít spíš anglinu, což by se taky zvládlo, ale rád to přenechám. Mám nějaké cesty z dřívějška po Itálii projeté, takže mohu něco nabídnout. Jinak to středisko Caorle má také zábavní Aquapark

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  | | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | |
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Stránka byla vygenerována za 0.1014 s.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  © 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů