Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

Hochalpenstrasse - zobrazeno podle vláken

Seznam témat | Zobrazovat podle času
| | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | |
       
670. RE: RE: Alpentour 2008 ve vzpomínkách (re:668)
babča

Příspěvků : 1584
datum : 7.9.2008 - 15:12:25

Z.V.I.R.E:Je to moc hezké počteníčko,proč by nešel článek umístit do tématu CESTOVÁNÍ - tipy, postřehy, aktuality, upozornění a informace ... - zobrazeno podle času?

Taky se chci zeptat,když už jsem dala fotky na rajče jak to mám udělat aby jste se na ně mohli kouknout tak že kliknete a jste tam.Vím že to jsem nepatří omlouvám se,ale foto je z cesty na Ho....sse.
           
671. RE: RE: RE: Alpentour 2008 ve vzpomínkách (re:670)
z.v.i.r.e

Příspěvků : 11148
datum : 7.9.2008 - 22:24:27

babča: no protože to bude strašně dlooooooooooooouhé, kdybych do toho vkládala navíc fotky, tak asi i na několik stránek fóra... tak proto To se neslušíííííí Zeptám se Mastera, jestli by doporučil nebo nedoporučil to dát jako článek... ale na umístění se jinak pilně pracuje

No a odkaz z rajčete se dělá tak, že nahoře v prohlížeči si zkopíruješ adresu té tvé galerie na rajčeti, pak dáš tady vložit příspěvek, vlevo pod tím okýnkem, co do něj píšeš, klikneš na první ze 4 možností "vložit odkaz" - takový to "e", a tam potom zkopíruješ tu adresu z rajčete... Zas mi přijde, že jsem to napsala nějak moc složitě, snad to přebereš
               
673. RE: RE: RE: RE: Alpentour 2008 ve vzpomínkách (re:671)
Pluto

Příspěvků : 553
datum : 8.9.2008 - 12:56:36

Z.V.I.R.E: Deníček je super, teď jsem jej dočetl a řádně jsem se zasmál. Jo, jo, to je ta proslulá skupina "P" a nebylo nám ale skqěle??
                   
674. RE: RE: RE: RE: RE: Alpentour 2008 ve vzpomínkách (re:673)
z.v.i.r.e

Příspěvků : 11148
datum : 8.9.2008 - 13:15:54

Pluto: nebýt skupiny "P", vůbec by tam nebyla taková sranda
                       
675. RE: RE: RE: RE: RE: RE: Alpentour 2008 ve vzpomínkách (re:674)
Pluto

Příspěvků : 553
datum : 8.9.2008 - 13:26:51

Z.V.I.R.E: si myslim, bylo by to takové moc nudné a monotoní
                           
676. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Alpentour 2008 ve vzpomínkách (re:675)
z.v.i.r.e

Příspěvků : 11148
datum : 8.9.2008 - 14:00:59

Pluto: no tak určitě by to nebylo ono, ale jako zase nudné, to teda pozor
                               
677. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Alpentour 2008 ve vzpomínkách (re:676)
Pluto

Příspěvků : 553
datum : 8.9.2008 - 14:07:21

Z.V.I.R.E: Jako nuda by nebyla, ale skupina "P" byla zkrátka třešinka na dortu a proto pokud se zadaří bude na Berouně jedno malé překvapení
664.
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 5.9.2008 - 09:25:07

bleskovky? ani nevím že to ještě pořád funguje
   
665. RE: (re:664)
z.v.i.r.e

Příspěvků : 11148
datum : 5.9.2008 - 09:28:39

Sponik: tuším že jo, ale přispívá tam akorát bereta... takže nevím, jestli to někdo čte

Nám by se to hodilo jen pro ten odkaz
661.
z.v.i.r.e

Příspěvků : 11148
datum : 4.9.2008 - 21:48:42

Píšu píšu deníček... nějak mi to už nejde, zítra to dokončím a rozešlu mailem, jestli to v takové podobě chcete mít
Jako článek to bude moc dlouhé, nejlepší by podle mě bylo umístit to někam na web jako na něčí osobní stránky a jen do Bleskovek vložit kraťonký úvod a odkaz... máte někdo takové stránky, kam by to šlo? Kdyžtak si je pořídím já...
   
662. RE: (re:661)
C.H.A.S.E.R

Příspěvků : 11861
datum : 4.9.2008 - 21:56:44

Z.V.I.R.E: jen si je porid TY:..... ja bleskovky totiz vubec nectu...
   
666. RE: Deniček (re:661)
Pluto

Příspěvků : 553
datum : 5.9.2008 - 17:32:03

Z.V.I.R.E: Už mi přišel deníček, až bude čas, tak se na něj podívám, ale teď mám moc práce a navíc budu muset ještě v neděli do práce nebo si ji vzít domů
654.
z.v.i.r.e

Příspěvků : 11148
datum : 4.9.2008 - 07:50:34

beranci: my zase konečně zkoukli videjko a je to super, fakt výborný nápad natáčet... daleko autentičtější vzpomínka než fotky A jako na začátku, jak jsi zvládl natáčet, mluvit do dvou vysílaček, sledovat mapu, sledovat GPS, sledovat silnici a ŘÍDIT a to všecko NAJEDNOU, to fakt teda nechápu, nejsi Superman!?

JayJay: zkusím nějaký opožděný deníček dát dohromady... fakt je, že tam nebyl čas prakticky na jakoukoli klidovou činnost v podobě sezení a psaní

Pluto: no tak snad ti to vyjde... a palačinky si dám dvě a bude to
   
655. RE: (re:654)
beranci

Příspěvků : 359
datum : 4.9.2008 - 08:28:51

Z.V.I.R.E: děkuji , ale mohlo to být ještě lepší (byl jsem chvílema trošku zbrklej a roztřesenej), ale nebylo to jednoduchý vše stíhat, než přisednul Maxx. A taky pořád tak nějak moc nekamarádím s počítačem co se týká následného zpracování, takže to lámu bez PC na koleně. Ale pohoda.

C.h.a.s.e.r.: pak jsem se chtěl vlastně dotázat, zda by se ti povedlo udělat tedy z toho videa nějakou zmenšeninu třeba typu *.avi, aby se to dalo šířit mailem, třeba přes "úschovnu", nebo to zkus dát na FTP. Díky.

Jayjay: jak jsem teď psal, požádal jsem Chasera, jestli by pomohl ještě s úpravou formátu, aby se to lépe dalo šířit. A nebo se prosím obrať přímo na něj, třeba by ti to půjčil a můžeš si udělat kopii. Jste přece skoro sousedi, ne ?

       
656. RE: RE: (re:655)
z.v.i.r.e

Příspěvků : 11148
datum : 4.9.2008 - 08:30:10

beranci: vím, že se o to snažil, ale zatím asi bez úspěchu
       
660. RE: RE: (re:655)
C.H.A.S.E.R

Příspěvků : 11861
datum : 4.9.2008 - 21:45:10

beranci: ROZKAZ.... jen me jeste napadlo, ze bych do tech "prazdnejch" mist mohl dat nejakou chutbu...
a trosku prostrihat....
ale uvidime jestli bude cas....

Jinak jak psala Peta... Video vazne "super"...
fuckt nechapu jax to stihal dovedo... RESPEKT
           
663. RE: (re:660)
beranci

Příspěvků : 359
datum : 4.9.2008 - 22:32:06

C.H.A.S.E.R: no diky diky, furt mě nechvalte. Mohlo to bejt i lepší - už jsem si místama vynadal. Jinak klidně to video uprav a připiš se na závěr třeba jako "střih". Hudbu jsem tam těch pár sekund dal alpsko-tyrolskej remix od Ötziho - můžu poslat. Dík a dobrou. Váš kameraman
653.
JayJay

Příspěvků : 244
datum : 3.9.2008 - 23:23:19

Mimochodem s Plutem sme ten deníček chtěli založit, ale nák v tom fofru sme nestíhali psát
   
657. RE: (re:653)
Pluto

Příspěvků : 553
datum : 4.9.2008 - 11:40:58

JayJay: To je pravda , deniček jsme chtěli sepsat. Hlavně těch mouder , na které jsme přišli cestou dolu z Orlího hnízda .... tomu by asi nidko nevěřil
       
658. RE: RE: (re:657)
Marv & Luci Luc

Příspěvků : 10383
datum : 4.9.2008 - 11:42:32

Pluto: To sem si měla psát, když sem šla nahoru To by byl deníček "p***, p***, p***, dojeb*** cesta, se na to můžu vy***, p***, p***, p***" LL

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              | | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | |
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Stránka byla vygenerována za 0.0544 s.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              © 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů