Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

"TLÁCHANÍ" - mix :-) - zobrazeno podle vláken

Seznam témat | Zobrazovat podle času
| | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | |
   
24086. RE: (re:24085)
modrejpes

Příspěvků : 2042
datum : 15.2.2013 - 15:50:11

Master_Tom: Já si sem tlachnu, abych netlachl, kde se nemá: Tome, myslím, že můžeš bodnout na předělávání stránek - o tom to není a spotřebuje to spoustu energie... a tyhle fungujou a pokud máš pocit, že se okoukaly, stačí lehce hrábnout do stylů
A gratuluju k vyhrabávání ze sra*ek.
Pokud po zimě najdu v garážích pojízdné auto (ano, mám od začátku to samé a jak bylo jinde zmíněno, znamená to, že je neprodejné), určitě se někde uvidíme!
       
24087. RE: RE: (re:24086)
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 15.2.2013 - 15:55:42

modrejpes: tvoje auto se neprodává protože je pěkné, neprodejné platí pro otíka
           
24089. RE: RE: RE: (re:24087)
Ota

Příspěvků : 3037
datum : 15.2.2013 - 23:32:51

Sponik: ale tak říkáš tomu už aspoň auto... někam se dostáváme po deseti letech...
               
24091. RE: RE: RE: RE: (re:24089)
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 16.2.2013 - 15:57:42

Ota: 4kola volant kastle co jinýho by to bylo?
                   
24092. Pokracovani se sekce srazy,at se to tam nezasira tlachanim (re:24091)
Akos

Příspěvků : 927
datum : 2.3.2013 - 21:02:23

Sponik: Tak si muzem podat ruce, ja jsem taky vyuceny"bohapustej mechanik", i kdyz uz 22 let se zivim teda tocenim volantu...
                       
24093. RE: Pokracovani se sekce srazy,at se to tam nezasira tlachanim (re:24092)
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 22.2.2013 - 09:51:32

Akos: ruce podané. jo kolečkem jsem kdysi taky točil,ale to bylo spíš pro zábavu,ale západní evropu s tím mám sjetou celou. ted už sem radši doma ikdyž mám někdy choutky se sbalit a zmizet za obzorem asfaltu
                           
24094. RE: RE: Pokracovani se sekce srazy,at se to tam nezasira tlachanim (re:24093)
Akos

Příspěvků : 927
datum : 2.3.2013 - 21:00:43

Sponik: Jsme stejne blazni. Cely den v aute nebo pod autem, a jako relax si poridime kabrio. Neni divu, ze nase zeny to nechapou...
                               
24095. RE: RE: RE: Pokracovani se sekce srazy,at se to tam nezasira tlachanim (re:24094)
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 22.2.2013 - 10:11:00

Akos: myslím že jsme uplně stejní, jen já měl to obrovské štěstí že našel ženu která to chápe, když ji ten čas beze mě občas vynahradím
                                   
24096. RE: RE: RE: RE: Pokracovani se sekce srazy,at se to tam nezasira tlachanim (re:24095)
Akos

Příspěvků : 927
datum : 22.2.2013 - 10:34:18

Sponik: Dnes uz vlastne ta moje taky chape. Nebo rezignovala, to nevim, kazdopadne je v pohode. A ja jsem rad! Ze ji mam.
                                       
24097. RE: RE: RE: RE: RE: Pokracovani se sekce srazy,at se to tam nezasira tlachanim (re:24096)
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 22.2.2013 - 11:30:20

Akos: tak to by jsme si bez nich počkli, jak si říká s ženskýma to nejde,ale bez nich už vůbec ne
       
24088. RE: RE: (re:24086)
Cabrio

Příspěvků : 1342
datum : 15.2.2013 - 18:25:31

modrejpes: důležité je že nemá střechu a to ostatní je snad jedno :-D
24078.
modrejpes

Příspěvků : 2042
datum : 6.2.2013 - 08:49:42

Že ta zima je ale nuda, co?
   
24080. RE: (re:24078)
Danielson

Příspěvků : 1646
datum : 6.2.2013 - 20:32:17

modrejpes: strašná votrava....
   
24082. RE: (re:24078)
Anyss

Příspěvků : 210
datum : 12.2.2013 - 14:51:00

modrejpes: Už by mohla jít do pr....!!
       
24083. RE: RE: (re:24082)
modrejpes

Příspěvků : 2042
datum : 12.2.2013 - 16:32:52

Anyss: no, dneska tam to bílý svinstvo valí a valí A já zas budu muset hrabat (bohužel ne prachy)
           
24084. RE: RE: RE: (re:24083)
Anyss

Příspěvků : 210
datum : 13.2.2013 - 16:26:19

modrejpes: Jééé prachy bych hrabala taky ráda, třeba dneska trefím sportku Jinak ten sníh leze člověku pěkne na nervy. Ještě že mám Lvíče ustájený v garáži a nemusím ho vyhrabávat když někam chci vyjet
24074.
rebel dědeček

Příspěvků : 1370
datum : 5.2.2013 - 22:06:33

Dobrý večer,původně jsem odmítal na tyto stránky vstupovat jako přihlášený člen. Nepopírám že z povzdálí jsem sledoval Vaše počínání při takzvané záchraně clubu. Bohužel žádný zázrak se nekonal. Jenom samé útoky a napadání mé osoby.Bohužel stále jenom od pana Radka Beneše a Milana Blaťáka.
Je mi vcelku jedno jestli chodíte šmírovat na naše stránky a zjišťujete jaké jsou u nás podmínky pro přijetí. Tyto informace jsou veřejné.Jaké jsou podmínky pro přijetí je zcela naše věc a Vám je po tom velký kulový.S jistotou mohu napsat, že to bylo upraveno později tak jak to je jenom proto, že docházelo k vynášení informací. Určitě dobře víte o čem píši.
A teď něco k vašim příspěvkům:
Pane Milane Blaťáku, doporučil bych vám aby jste si přečetl Občanský zákoník. Možná ho budete potřebovat.To je vše.
Pane Radku Beneši,
1.byl bych rád aby jste zveřejnil nějaký článek kde urážím nebo se otírám o váš club.
2.Rád bych taky znal obsah Novoročního projevu jak píšete.
3.Píšete, budu citovat, "a taky jsem trochu stále haklivý na honosení se, jaké všechny akce jsou tradiční pro druhý klub, a přitom kopíruje ty, co se dělaly pod touto hlavičkou." Dejte mi prosím odpověď na jednoduchou otázku. Pomohl mi při pořádání "srazů v Poděbradech", při "Cabrio vánocích" nebo při "Cabrio plesu" nějakým způsobem Váš Club? Jak materiálně tak finančně ??? Odpověď asi znáte. Takže je jenom můj problém kde budu v těchto akcích pokračovat. Nechtěl by jste náhodou i informace o spřátelených subjektech ??? Naopak bych měl dotaz já. Máte souhlas majitele fotek které máte již několik let na Vašich stránkách v "Fotogalerie"?
Své vyjádření o tomto clubu jsem napsal v článku "Tak to vidím já". Za každým slovem si stojím. Pokud máte nějaké pochybnosti tak nechte udělat finanční audit. Finanční úřad Vám jistě bude plně nápomocen. Výsledek bude znám a nebudou žádné pochybnosti.Já bych byl stoprocentně pro. Malé
doporučení pro Vás: přestaňte mlátit prázdnou slámu, zrno tam není. Nebylo by lepší místo kopání okolo sebe raději zasednout a něco pro ten Váš nedotknutelný Club pozitivního udělat. Skušenosti zajisté máte, tak žádný problém.

S přáním hezkého dne Jindřich Kuchta.
   
24077. RE: (re:24074)
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 5.2.2013 - 23:32:43

rebel dědeček:

Dobrý večer pane Kuchta, občanský zákoník neznám a určitě ho ani studovat nepotřebuju, pokud se mě tím snažíte něco naznačit budiž je to vaše rozhodnutí komplikovat jiným lidem život.

přeji krásný večer.
24073.
Rebel Daniel :-)

Příspěvků : 2337
datum : 5.2.2013 - 20:52:51

no to me poser....
ani sem necekal takovejch komentů

takže sponiku.... dělaš si ze mě prdel??
docela by me zajimalo čim premejsliš jelikož si nepochopil co sem tim vernym patkem myslel!!! A tak se ti to pokusim vysvetlit.. Pokud si pamatuju tak ty ses tu nejvic za tomase pral a porad ses ho zastaval a tedka pises že u nej neni neco v poradku
a jestli me budeš nazyvat řitolezcem fajn, ja teda tenhle termin použivam v trochu jinym spojení a ne když hodlam podporit cloveka kterymu verim a sem presvedcen,že to co děla, děla dobre (což na 99% pokaždý predvedl)mě to u tebe už prijde jako nejaká osobní averze vůči Dědečkovi viš je docela zvlastní že takhle neutočíš napr na veverku kterej ma na druhym klubo temer stejnej podil??
Viš když se nad tim tak zamyslim tak podle tvýho meritka jsme vlastne všichni ritolezci jelikož i ja a spousta dalších verily Tomovi a snažily se ho vsemožne podporit jakymkoliv jim dostupnyma možnostma tudiž mu podle tebe asi lezli do prdele..

utočit na lidi by ti šlo ale odpovedi na par jednoduchejch otazek mi stejne asi nevykouzliš vit

no a ceddy zas viš hovno co ti nekdo tlumočil a delas zavery...
a stema srazama atd bejt to pred 100lety tak vemu rukavici a dam ti sni poliček.. jako važne nikdy sem tady nebyl a ani nechtel bejt sprostej a když čtu ty sračky co dokažes vyplodit a snad dokonce tomu i veriš ta je fakt k plači

a mužete mi vy dva dovedove vysvetlit proč když ja sem neco napisu hned se tu objeví utok na dedečka?

tak pro príště si zapamatujte a pro jistotu si to jeste nekam napiste že to co napišu JÁ "DANIEL" nemá z dědečkem nic společnyho je to srozumitelný??
   
24076. RE: (re:24073)
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 5.2.2013 - 23:31:00

Rebel Daniel :-):

dane, já nemám chuť se pořád o něčem dohadovat, dopadlo to jak to dopadlo a jede se dál, ano dřív sem se Toma zastával protože jsem naivně věřil že se pořád bude něco dít,ale opak je pravdou,ale i přes to to tady nebalím a nejdu dál jak už sem řekl a napsal, pokud to tady pujde do kytek a lod se potápí zustanu tady až do konce, byl sem tady prakticky od zrození klubu a hodně pro mě znamená proto ho neopustím. Vy máte svůj klub já to respektuji a nechodím na vaše stránky nekontroluji nic potají nemám to zapotřebí žije se vám tam dobře přeju vám to. s Romanem jsme myslím stále přátelé soudím tak dle posledních sms co jsme si vyměnili na sklonku roku. A proto vás prosím, nechte nás tady na naši potápějící se lodi a žijte se svým klubem vidíte že každým vaším příspěvkem se tady jen čeří vody a věřím že nikdo z nás nemá potřebu se dohadovat, aspon tedy já určitě nee. mám spoustu jiných starostí. přeju vám at vám klub zkvetá i vaše aktivity.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            | | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | |
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Stránka byla vygenerována za 1.2399 s.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            © 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů