Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

"TLÁCHANÍ" - mix :-) - zobrazeno podle vláken

Seznam témat | Zobrazovat podle času
| | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | |
   
24079. RE: (re:24073)
Akos

Příspěvků : 927
datum : 2.3.2013 - 21:04:50

Rebel Daniel :-): Protoze Veverka je dzentlmen a je pod jeho uroven se zapojovat tady do takovych debat. Neprejmenoval se na Rebela, vystoupil, a hotovo. Definitivne. A vyslouzil si s tim uctu. Moji urcite. On nikoho neuráží a jeho taky nikdo ne. Vemte si z nej priklad... Vsichni.
       
24081. RE: RE: (re:24079)
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 7.2.2013 - 09:35:22

Akos: chlape myslím že jsi to napsal uplně nejvíc přesně jak jsi mohl. Roman je prostě charakter a vždycky byl.
24069.
rebel dědeček

Příspěvků : 1370
datum : 5.2.2013 - 18:43:47

Dobrý večer, moje jméno je Dáša Kuchtová ( mnozí z Vás mě znají), moc se omlouvám, ale nedá mi to a musím reagovat na poslední příspěvky v této debatě. Neustále se tady napadá a probírá jméno, které nosím i já. Sponíku, buď tak laskav a neber si jméno mojí rodiny do huby.My o tobě vůbec nemluvíme,nenapadáme tě a tak se tak prosím chovej i ty!
   
24070. RE: (re:24069)
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 5.2.2013 - 19:06:06

rebel dědeček: Ahoj Dášo, vím, že jsi hodná a rozumná ženská, takže nechci v žádném případě, abys to vzala nějak špatně, to ani není v úmyslu - ale pokud jiný nositel vašeho jména má neustále narážky a otírá se o tento klub v každém článku, jaký vypustí na veřejnost, pak se nediv, že to není bez odezvy a dávno nad tím všichni nemávli rukou...(a to si radši nepředstavuju, co se děje uvnitř, když jde ven toto...)
       
24071. RE: RE: (re:24070)
rebel dědeček

Příspěvků : 1370
datum : 5.2.2013 - 19:57:07

Caddy: sice ta moje reakce nebyla určená tobě, ale budiž. Já nejsem členkou ani jednoho klubu, ale ty sám musíš uznat, že to pomlouvání a neustálé otírání se pochází spíš od vás.Já jsem se těch vašich debat nikdy neúčastnila, ale teď už jsem to nevydržela.A protože funguju jako editorka každého článku (nebo skoro každého ), který napíše dědeček, nejsem si vědoma, že by se o vás během posledního půl roku někde zmiňoval, notabene vás napadal.Dáša
           
24072. RE: RE: RE: (re:24071)
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 5.2.2013 - 20:12:41

rebel dědeček: pokud vim, tak i v novorocnim projevu tam nejake zminky a narazky byly..ja nevim, ja tam nelezu, ale nekdo mi to tlumocil...

a tezko rict, co od koho pochazi, ale my bychom urcite nezacali sami od sebe, to by ani nebylo proc...ten prvni impuls sel od dedecka (nebo spis jeho nohsledu, at je to presnejsi) a taky slo o zpusob, jakym to vse vzniklo...a taky jsem trochu stale haklivy na honoseni se, jake vsechny akce jsou tradicni pro druhy club, pritom to kopiruje ty, co se delaly pod touto hlavickou. Ano, lide presli taky, ale bez tohoto clubu by to asi tezko vzniklo a delat z toho zasluhu a tradici noveho clubu, jako by uz leta existoval a budoval to, mi proste neprijde uplne fer.

Nicmene mne uz je to vesmes fuk, ja jsem taky pro, aby uz se to neresilo vubec na obou stranach, vsak uz to je nejaky patek...myslim, ze se kazdy mohl svobodne rozhodnout, jak ucini a kterou cestou se vyda...a netreba dale komentovat
           
24075. RE: RE: RE: (re:24071)
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 5.2.2013 - 23:25:26

rebel dědeček:

Dobrý večer paní Kuchtová, nebo Dášo nevím jak vás ještě můžuu oslovovat, pokud sem se mým příspěvkem dotknul vás nebo denisy tak se zcela upřimně omlouvám, nebylo to v umyslu, nikdy sem proti vám nic neměl, nic zlého jstě mě neudělali, proto přijměte moji omluvu za "otírání" vašeho jména.

přeju krásný večer.
24068.
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 4.2.2013 - 14:25:03

ale trefny
24064.
Rebel Daniel :-)

Příspěvků : 2337
datum : 1.2.2013 - 20:29:02

no ma ucta po par mesících sem lezu a nestačim se divit už i sponík věrný Pátek pana ředitele ma pocit že je neco špatně kluci asi sem o par let nejkak pred vami jelikož to co tu probírate ted mi jsme probíraly cca pred 3-4rokama a to mastr jeste aspon obcas neco delal....

a ted jen par malickatech informací konkretně"

sponíku-
k tvymu prispěvku 24042 toho dociliš jen tehdy kdy bude nejaka povinost pro registraci (sms, povinost pladby atd)
k tvymu prispěvku 24053 ty už to vidiš taky?

Lišák_K1400 : neni pravda že musiš nekam jezdit to je na tobě stejne jako v jakymkoliv jinym klubu u děděčka je jedina povinnost a to platit clensky prispevek pokud chceš byt clen a mit nejaka prava ale na sraz mužeš a nemusiš at si nebo nejsi člen je to pak jen o penezich stejne jak tady

modrejpes


Caddy : docela by me zajimalo co mysliš tim tim pozadí ale po poslední koverzaci co sem tady s tebou mel to snad asi ani vedet nechci protože jak řika muj deda "z volem se prostě nedomluviš" a ztoho vyplíva že by sme tu spolu zase psaly dlouhosáhly slový práce a stejnak by to nikam nevedlo..

a jestě si neodpustim par takových zamyšlení jako treba kde je Martin 707?? co tu vykrikoval jak to tu rozjede atd?? typnul bych že když mu slovensko nevydelalo zbalil kufry a zbohem a šateček... stejne jako pred 3 rokam

stejne tak by me zajimalo po kterym vikendu sem da mastr seznam "srazů" nebo srazu jak sem si precet pod člankem SQUASHE tak to melo bejt tenhle tejden a zas nic....

jako po pravde vas docela obdivuju že na Tomaše mate jeste nervy fakt jako respekt vam

takže ted se do me zas mužete s chutí pustit a ja si to přečtu až se zas přijdu podivat na ty užasny novinky co tenhle "starý a dokonale dokonalý klub" ma
   
24066. RE: (re:24064)
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 4.2.2013 - 11:23:54

Rebel Daniel :-): nikdy sem nebyl nikoho věrný pátek a určitě ne řitolezec jako ty Pana Kuchty panáčku
       
24067. RE: RE: (re:24066)
Lišák_K1400

Příspěvků : 409
datum : 4.2.2013 - 13:05:45

Sponik: uf..to je vostrý
24062.
Anyss

Příspěvků : 210
datum : 1.2.2013 - 15:49:32

Ahojky stálice, jenom takový nevinný dotaz - mluví se tento rok o nějakých srazech? Neslyšel někdo něco?
   
24063. RE: (re:24062)
Mar.V

Příspěvků : 903
datum : 1.2.2013 - 20:23:03

Anyss: Mastr psal tady už 24.1. že srazy vyvěsí, ale zatim očividno nic..
       
24065. RE: RE: (re:24063)
Anyss

Příspěvků : 210
datum : 2.2.2013 - 12:49:01

Mar.V: Hmmmm....ta uvidime no...
24049.
Paťas

Příspěvků : 8582
datum : 29.1.2013 - 20:02:33

a však věřim že na prvním sraze sednem a fakt natvrdo vše nastavíme a otevřeně podebatíme vše bude v klidu
24047.
Staulík

Příspěvků : 10
datum : 29.1.2013 - 16:52:26

Ahoj všichni, co sem chodíte. Často si tu pročítám vaše příspěvky, ale málo kdy se přihlašuji. Už jsem to napravil tím, že jsem si dal pamatovat stálé přihlášení, tak kdyby se po půl roce nepřihlášení vyřazovalo, tak se mě to nebude týkat. Tím chci napsat, že s tím názorem souhlasím. Znám lidi, co se zaregistrovali, když si koupili kabrio a po prodání se už asi nikdy nepřihlásí a semi se nezruší.
K té pomoci na cestách, které se tu zmiňovalo, bych přidal jednu zkušenost. Před 30ti lety jsem byl registrován jako člen Felicia clubu. A tam existoval seznam lidí, kteří byli ochotni pomoct dalším členům.
Co tady vytvořit takový seznam s tel. číslem a městem
24033. Inzerát...
Lišák_K1400

Příspěvků : 409
datum : 27.1.2013 - 20:38:58

Neví někdo proč nemůžu dát inzerát v rubrice "inzeráty"?
Nebo zeptám se tu...hardtop na Toyotu MR2...jako "náhradní" díl. Nevíte o něčem kde sehnat?
Dík za odpovědi
   
24034. RE: Inzerát... (re:24033)
Paťas

Příspěvků : 8582
datum : 27.1.2013 - 21:06:28

Lišák_K1400: nejde mě to také
24030.
Mazaný Filip

Příspěvků : 1618
datum : 25.1.2013 - 21:27:30

zajiamvy, clovek se tu mesic neobjevi a pak najednou muze 2 hodiny procitat fora. skoda jen, ze je to za delsi casovy usek. ale i tak si myslim a doufam, ze to s klubem nebude uplne nejhorsi...
   
24031. RE: (re:24030)
Lišák_K1400

Příspěvků : 409
datum : 26.1.2013 - 15:51:52

Mazaný Filip: ...no právě, měsíc se tu neukážeš ...
Ale to jsi ještě dobrý, bo se denně čumím kdo má narozeniny a tak vím, že to je hrůza!
Dnes třeba nejaktivnější tu byl naposled loni v dubnu.
Nejméně aktivní naposled v roce 2005!!!
Tož nevím jestli je to pravé ořechochové mít takovou členskou základnu.
Po našymu-po ostravsky "je to na piču".

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      | | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | |
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Stránka byla vygenerována za 1.822 s.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      © 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů