Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

Nunc vino pellite curas - zobrazeno podle vláken

Seznam témat | Zobrazovat podle času
| | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | |
457.
z.v.i.r.e

Příspěvků : 11148
datum : 13.6.2007 - 12:24:22

Ivča: jo já mám taky ráda zapékaniny ... dneska nevymýšlím nic, jdu s Kikinkou na oběd, tak si nechám uvařit, ale vymysli mi nějaký snadný jídlo na chalupu, kde se blbě meje nádobí a ingredience si musíš všechny přivézt ... P.S.: chleba s máslem a se salámem už mám
456.
Ajka25

Příspěvků : 10189
datum : 13.6.2007 - 12:19:50

.. po dobrém obídku.. ... mám jen tři, tak se nějak podělte http://image007.mylivepage.com/chunk7/892616/591/gambrinus.bmp.jpg
455.
Ivča

Příspěvků : 14228
datum : 13.6.2007 - 12:04:51

Z.V.I.R.E: A co doma máš? Že bychom něco vymyslely
454.
Ivča

Příspěvků : 14228
datum : 13.6.2007 - 12:00:59

Z.V.I.R.E: No, teď se mi totiž dostala do rukou kuchařka se zapékanýma jídlama jsou to mňamky, já zapékaniny moc ráda
453.
z.v.i.r.e

Příspěvků : 11148
datum : 13.6.2007 - 11:51:16

Ivča: koukám všechno zapečené ... vypadá to pěkně, škoda že nemám doma dost jídla, abych to mohla zkusit
452.
Ivča

Příspěvků : 14228
datum : 13.6.2007 - 11:50:10

A něco sladkého Zapečené palačinky s tvarohovou náplní 500 ml mléka 2 vejce 3 lžíce cukru písku 200g polohrubé mouky Špetka soli Tuk na opékání palačinek Máslo na vymazání zapékací mísy Strouhanka na vysypání zapékací mísy Na náplň: 200g tvarohu, 4 lžíce cukru krupice, 2 žloutky, 50g rozinek, 1 vanilkový cukr Na zálivku: 200 ml mléka, 2 vejce, 2 lžíce moučkového cukru na posypání. Rožšlehaná vejce osolíme, zalijeme mlékem a smícháme s moukou. Těsto necháme asi hodinu rozležet a pak z něj na rozehřátém tuku připravujeme tenké palačinky. Tvaroh utřeme se žloutky, cukrem, opranými rozinkami a vanilkovým cukrem. Palačinky touto směsí plníme, zavineme v ruličky a naskládáme do máslem vymazané a strouhankou vysypané zapékací mísy. Krátce je zapečeme vše vyhřáté troubě, pak je zalijeme zálivkou z rozšlehaných vajec s mlékem a zapečeme v horké troubě až zálivka ztuhne. Při podávání je posypeme cukrem.
451.
Ivča

Příspěvků : 14228
datum : 13.6.2007 - 11:49:28

Tady ještě něco jednoduchého na rychlý obídek Zapečené vejce se šunkou a sýrem 4 vejce 200g sýra primátor 150g krůtí šunky 100 ml smetany Sůl dle chuti ½ lžičky kari koření 1 lžíce másla Máslo rozpustíme v zapékací míse, rozložíme na ní slabé plátky nakrájené šunky, poklademe ji polovinou na slabé plátky nakrájeného sýra, přilijeme ve smetaně rozšlehaná vejce smíchaná se solí a kořením kari a krátce zapečeme ve vyhřáté troubě. Potom pokrm posypeme druhou polovinou strouhaného sýra, znovu vložíme do trouby a zapékáme, až se na roztaveném sýru začne tvořit zlatavá kůrka. Podáváme s vařenými brambory a zeleninovým salátem.
450.
Ivča

Příspěvků : 14228
datum : 13.6.2007 - 11:48:18

Ajka25: Taky myslím
449.
Ajka25

Příspěvků : 10189
datum : 13.6.2007 - 11:40:21

Ivča: tééda.. to zní sakra dobře
448.
Ivča

Příspěvků : 14228
datum : 13.6.2007 - 11:35:54

ňamiiii Zapečené vepřové plátky 650g vepřové kýty 3 lžíce oleje 300g špaget 140g žampiónů Sůl dle chuti Petrželka na posypání Máslo na vymazání zapékací formy Voda dle potřeby Na omáčku: 2 lžíce hladké mouky, 3 lžíce másla, šálek mléka, 60g strouhaného sýra, 2 žloutky, sůl dle chuti, mletý muškátový oříšek. Vepřovou kýtu nakrájíme na menší plátky (dva na porci), omyjeme, osušíme, mírně naklepeme, po okrajích nařízneme, osolíme a zprudka opečeme po obou stranách na rozpáleném oleji. Pak plátky vyjmeme a na tuku osmahneme očištěné žampióny nakrájené na plátky. Špagety uvaříme podle návodu na obalu. Omáčka: Z části másla a hladké mouky připravíme světlou jíšku. Přidáme do ní muškátový oříšek, zalijeme mlékem, osolíme a za stálého míchání povaříme na omáčku. Do vychladlé vmícháme žloutky. Do druhé poloviny připravené omáčky vmícháme uvařené těstoviny a přidáme žampióny se šťávou. Zapékací formu vymažeme máslem, rozetřeme na ni směs špaget se žampióny a omáčkou a opečené vepřové plátky. Vše zalijeme zbytkem omáčky, posypeme sýrem a pokapeme máslem. V troubě zapečeme dozlatova. Podáváme posypané drobně sekanou petrželkou se zeleninovým salátem.
447.
Ivča

Příspěvků : 14228
datum : 13.6.2007 - 09:23:01

Karlos: no běž
446.
karlos

Příspěvků : 3573
datum : 13.6.2007 - 09:10:46

Ivča: no ty si mě úplně odhadla.....jsem z tebe přímo na větvi......akorát si mířila opačným směrem....nikdy jsem si nenechal říkat žádným titulem a nemám ho ani nikde napsaný (je to jen moje věc a nepotřebuji se tím chlubit!). Pokud se mě wee zeptala, tak jsem ji odpověděl.....a tobě po tom může být úplné ... (nic)! a co se týče té vyjebanosti - asi ti to chybí, když to zmiňuješ co....... apropo - už mě nudíš tak moc, že jdu raději někam do kavárny odpočívat a užívat si klidu a pohody.....
445.
Ivča

Příspěvků : 14228
datum : 13.6.2007 - 08:52:09

Karlos: Mimochodem jestli Tě zajímá co jsem dokázala já .. asi nic. Mám jen maturitu a dvoje státní zkoušky. Nechlubím se tím, protože nemám čím a ani neříkám, že jsem tím skončila.Ovšem zrovna teď nemám potřebu něco obětovat abych byla v tomto směru úspěšná
444.
Ivča

Příspěvků : 14228
datum : 13.6.2007 - 08:48:39

Karlos: Ty jsi asi úplně vyjebaný co? Nikomu se nevysmívám, jen si dělám prdel z toho jak to bereš vážně, že bys byl zas chudáček do kterého se každý naváží Všichni, kdo mají titul, teda lidi v mém okolí, si z toho dělají sami od sebe srandu .. Řekla bych že jsi jeden z těch co se naserou když jim místo pane inženýre nebo podobně řeknou "pouze" pane Nováku
443.
karlos

Příspěvků : 3573
datum : 13.6.2007 - 08:39:41

Ivča: apropo...co si v tomto směru dokázala ty???? kromě toho, že se vysmíváš lidem, kteří museli něco obětovat a něčeho (i když se nejedná o žádný závratný úspěch) dosáhli....... tak jaký je tvůj úspěch v tomto směru???
442.
Ivča

Příspěvků : 14228
datum : 13.6.2007 - 08:39:04

Karlos: hmm tak to jsi asi velký drsňák
441.
karlos

Příspěvků : 3573
datum : 13.6.2007 - 08:27:26

Ivča: kdyby to bylo směšné tak se zasměju.....jenže fór je právě v tom, že já nemám jen jeden.....ale to je fuk
440.
Ivča

Příspěvků : 14228
datum : 13.6.2007 - 08:04:41

Karlos: co myslíš? Blbec? Dislektik? Disgrafik? Magor?
439.
karlos

Příspěvků : 3573
datum : 13.6.2007 - 07:08:17

wee: no já ti to sem napíšu, a budu ještě rok poslouchat nějaké debilní narážky a urážky, které mi určitě budou připadat směšné tak první týden a potom už ne.....
438.
wee

Příspěvků : 3847
datum : 12.6.2007 - 20:29:35

Karlos: tak co státnice? čím seš, jak tě teď můžem titulovat???

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              | | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | |
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Stránka byla vygenerována za 0.0932 s.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              © 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů