Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

POLICIE ...a kabrio?! - zobrazeno podle vláken

Seznam témat | Zobrazovat podle času
| | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | |
   
1317. RE: (re:1316)
Boo

Příspěvků : 8759
datum : 26.6.2008 - 11:54:02

erdogan: Změnili se akorát auta a náčelníci..jinak nic zásadního..
   
1318. RE: (re:1316)
speaker

Příspěvků : 1337
datum : 26.6.2008 - 11:55:17

erdogan: sis voe nevšim? maj nový uniformy a auta se zelenym pruhem, aby našli kliku u dveří , ale teď bude chaos, páč budou mít stříbrný auta s bleskama, tak nevim ,jak se s tim vypořádaj (ten pruh jim tam naštěstí nechali)
jinak bych řek, že u nás je mnohem horší městská policie o který se říká, že to jsou ti, který už ke státní nevzali
       
1320. RE: RE: (re:1318)
Kidli

Příspěvků : 839
datum : 26.6.2008 - 12:04:54

speaker: Pokud jde o pražskou MP, tak je veřejným tajemstvím, že většina z nich má hromadně získanou střední školu během svého výkonu práce na SOU zahrádkářské...
       
1324. RE: RE: (re:1318)
erdogan

Příspěvků : 3188
datum : 26.6.2008 - 12:46:54

speaker: Boo: no, tak kedze v Ziline zacali montovat Kie, tak samozrejme u PZ SR vyhrali zahadnym sposobom ako policajne auta Kia Cee'd (vyzera to dost komicky, ked ta zastavi policajt a vylezie z Japonca - pozn. autora) ... inak ... tieto buzeracne akcie pokracuju stale dalej.
.
Prednedavnom som cital analyzu stavu v PZ, kde ako najvacsie problemy PZ boli uvedene - ze ako jedina krajina v EU nemame dany kluc, podla ktoreho a na zaklade akych parametrov sa robi kariera u policie. A to robi svoje ... + samozrejme moznost "dohodnut sa" s prislusnikom na vyske tvojej pokuty ...
           
1325. RE: RE: RE: (re:1324)
speaker

Příspěvků : 1337
datum : 26.6.2008 - 12:53:03

erdogan: tak to u nás bacha na městský, protože se hodně na cenách domlouvali, tak teď maj mikrofónky a celej rozhovor nahrávaj...a hned ti přičtou pokus o úplatkářství
               
1326. RE: RE: RE: RE: (re:1325)
erdogan

Příspěvků : 3188
datum : 26.6.2008 - 12:57:37

speaker: u nas su povacsine mestski ludom k smiechu. nemaju ziadne pravomoci, akurat tak davat pokuty za zle parkovanie ci nezaplateny blocik ...
1315.
Berry

Příspěvků : 150
datum : 20.8.2007 - 14:37:28

Caddy: bych se nedivil kdyby jeli pro dalsi naboje a pak by se ho vratili dodelat
1314.
Bendík

Příspěvků : 3211
datum : 20.8.2007 - 11:03:34

Caddy: (1319)
1313.
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 17.8.2007 - 19:26:36

Angelo Freeland, kterého na Floridě zastavila policejní hlídka kvůli překročení rychlosti, věděl, že je v průšvihu. Bylo na něj vydáno několik obvinění, byl venku na kauci, kterou přetáhl. Vyřešil to jednoduše: policistu, který jej zastavil, doslova popravil. Policista byl střelen osmkrát, z toho jednou zblízka za pravé ucho. Další policista byl zraněn a služební pes zabit. Následoval hon po celém státě. Dotyčný kus lidského odpadu, ozbrojený policistovou zbraní, byl dopaden v malém lesíku a zastřelen 68 (slovy: šedesáti osmi) ranami. Když se reportér Orlando Sentinelu ptal, proč jej střelili 68krát, šerif Grady Judd suše odpověděl: "Víc nábojů jsme neměli." Bůh žehnej šerifu Juddovi! :-D
1312.
C.H.A.S.E.R

Příspěvků : 11861
datum : 16.8.2007 - 21:29:35

Caddy: ono "ucitel" bohate staci......
1311.
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 16.8.2007 - 20:54:01

C.H.A.S.E.R: jeste ze nejsi policajt
1310.
C.H.A.S.E.R

Příspěvků : 11861
datum : 16.8.2007 - 20:48:06

Caddy: muž s Napoleonským komplexem...... ACHJO !!
1309.
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 16.8.2007 - 20:44:08

Na rovném úseku dálnice mě zastavil policajt. Byl to takový Tentypický muž s Napoleonským komplexem, který se baví akorát tím, že buzeruje lidi. Přiznávám, že jsem jel trochu rychleji... Policajt chtěl evidentně úplateček, protože brzy vyrukoval s větou: "A copak vlastně děláte za práci?" Rozhodl jsem se, že se trochu pobavím: "Pracuji jako prodlužovač penisů na soukromé klinice. " To jej zaujalo a začal se vyptávat: "Vážně? A jak se to vlastně dělá?" No, a tak jsem začal fabulovat: "No, my máme takovou speciální biotechnologickou emulzi, kterou velmi odborným hmatem vmasírovávám do penisu. Takže když má někdo třeba, odpusťte ten výraz, malého čuráka, tak po deseti minutách už má čuráka dlouhého patnáct čísel. Po další hodině ho má dvacet čísel, po další hodině třicet čísel... No, a když ho masíruji-samozřejmě s přestávkami - asi tak dva dny, tak klidně způsobím, že má čuráka dlouhého metr padesát." Polda na mě koukal jak tele na nový vrata a debilně se zeptal: "Metr padesát??? Co proboha může kdo dělat s čurákem dlouhým metr padesát?" No, a v té chvíli přišla moje chvíle. S kamennou tváří jsem odpověděl: "No, to je jednoduchý, ale musí se to provést přesně, takže pořádně poslouchejte..." (Polda se naklonil blíž, protože jsem začal šeptat...) "...nejdřív si najdete pořádně dlouhý, bezpečný a rovný kus dálnice,jo?" Poldovi se rozzářila očička nad tím tajemstvím, které mu právě odhaluji výrazně přikývl, jako že rozumí. "...No, a pak tomu čurákovi dáte do ruky radarovou pistoli a necháte ho pokutovat řidiče za rychlou jízdu!" dodal jsem vzápětí. Shrnutí: Pokuta za rychlou jízdu ......... 2000 Kč. Pokuta za urážku veřejného činitele ....... 20 000 Kč. Pohled na toho policajta, když jsem domluvil - k nezaplacení.
1308. Re: Reakce na příspěvek č.1309
MalyLibor

Příspěvků : 163
datum : 12.8.2007 - 11:10:30

Luckyboy: Děkuji za příspěvek... a musím přiznat, že mne dost překvapil. Nicméně, je to tvůj názor a já s ním nehodlám polemizovat. Ale dávám ti za pravdu v tom, že vždy, když vjedu do vesnice, budu držet ručičku tachometru na 50. Myslím, že to stojí za to... a nejen kvůli obdivným pohledům. A taky už se nikdy za nikým nebudu honit na dálnici, stejně to nemá smysl a Královice jsem tak jako tak přejel
1307. Reakce na příspěvek č.1309
Luckyboy

Příspěvků : 1
datum : 4.8.2007 - 15:28:52

Ahoj Libore, nemůžu nereagovat na Tvůj cinismus: "Možná, že je dobře, že to dopadlo,jak to dopadlo, a je na světě o jednoho nezodpovědného řidiče méně..." Podle toho, jak popisuješ události nehody, řidič Subaru samozřejmě nese většinu viny. Otázkou je, jak by to dopadlo, kdyby se nelekl zařazující se Tatry? Ale, Subaru = pohon na všechna čtyři kola. Sám jsem v zimě jezdil s 14 let starou Audi S2(quattro, víš co to doufám znamená) a s jízdními vlastnostmi předokolky to nemůžeš absolutně srovnávat. Ale proč to píšu. Subaru vlastně koncepčně vychází z již zmiňované Audi Quattro a navíc japonská technologie o deset let mladší. Tudíš, Tvůj závěr "Když se nad tím zamyslím ještě z většího nadhledu: Necelých 500 m od místa události začíná vesnice. Kdyby do ní vletěl 150 a smetl nějaké děti přebíhající silnici...." Prosím Tě, zkus se nad sebou zamyslet ještě z většího nadhledu, tak jak to asi děláš rád. A někoho se zaptat, jestli by vzdálenost 500m nestačila ke snížení rychlosti z 200km/h na 50km/h. Nedokážu pochopit, jak můžeš tak nelidsky někoho odsoudit za to co ani neudělal... Moralisto, sám jsi mi říkal, že když jsem Tě předjel, snažil jsi se mě dohnat a jel jsi 150km/h... A Tvoje přiznání, že rychlost vlastně dodržuješ jen z ješitnosti, aby jsi mohl být ve městě obdivován chodci, Tě vlastně řadí po bok mrtvých ze Subaru. Ale oni jsou na tom hůř, je už nikdo odbivovat nikdy nebude. Tak si to užívej s Drakoušem a vždycky když vjedeš do vesnice vzpomeň si na Subaru pod Tatrou a sundej nohu z plynu, abys tu byl ještě dlouho a mohl si vychutnávat obdivné pohledy. I když udělali chybu je mi jich upřímě líto, je i jiná skupina "šílenců", než jsme my, kabrioleťáci. A ruku na srdce VŽDY A VŠUDE JEZDIME PŘEDPISOVĚ???
1306.
MalyLibor

Příspěvků : 163
datum : 9.7.2007 - 17:30:59

Ivča: Mně ano. Už jsem jednoho takového potkal. Na čtyřproudovce ve Frýdku. Skončilo to havárkou, naštěstí jen jeho. On i jeho slečna byli naštěstí vytaženi z auta beze šrámů, jejich nové probe )či podobná plechovka) bylo totálně kaput. Kéž by to tak fungovalo vždy: Jedeš 150 po městě, přejedeš dvojitou čáru do protisměru na čtyřproudovce -> přijdeš o auto.
1305.
Ivča

Příspěvků : 14228
datum : 9.7.2007 - 07:09:47

MalyLibor: My jsme včera měly s Morti taky docela šok .. nejsem si jistá co to bylo za auto, ale je to celkem fuk. Týpek na dálnici určitě nejel rychlostí jakou měl, ale to je to nejmenší. To že přejížděl dvojitou plnou čáru už mi přišlo opravdu moc Kdyby jsme jely v druhém pruhu tak už tu nejsme Můžu být předvídavá jak chci, opravdu by mě nenapadlo, že se takový kokot najde
1304.
MalyLibor

Příspěvků : 163
datum : 6.7.2007 - 00:40:24

Sponik: Neee... Je to nějaká taková světlá barva, ale není to cabrio.... a zvuk jsem fakt nepostřehl, zatím vždy jsem jen slyšel kvílet zablokované gumy.... ten hňup neumí ani brzdit... a je fakt nebezpečný. Dnes na akci mi říkali další tři kluci, že s ním měli tu čest na silnici v okolí Uničova, ale nikdo z nich si nezapamatoval značku - měli co dělat, aby se mu vyhnuli. Ale neboj, my si ho najdeme.
1303.
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 5.7.2007 - 23:08:36

MalyLibor: boreček v bawu? nemáš snad na myslí stříbrné báwo coupé s hnusným zvukem?
1302. Re: Něco málo k zodpovědnosti
MalyLibor

Příspěvků : 163
datum : 5.7.2007 - 12:11:52

Caddy: K tomu není co dodat. Naprosto přesně jsi shrnul to, co jsem chtěl říct. Je to o zodpovědnosti. A souhlasím s tebou i v tom, že i já někdy, jedu-li za nějakým čepičářem či kloboučníkem, raději překročím rychlost, abych jej co nejrychleji předjel a vyhnul se tak riziku, jaké tito "řidiči" způsobují. Ty jsi to ale napsal zcela přesně: Je to o zodpovědnosti. A také o předvídavosti. Prostě musím myslet i na to, že jsou řidiči, kteří předpokládají, že i já dodržuji pravidla a jedu v obci 50 a klidně vyjedou z vedlejší na hlavní. Pokud jsem jel 80, kdo může za nehodu? Dle zákona on, ve skutečnosti asi já. Ale už se v tom zase motám, tak raděj skončím tím, že jsi to napsal dobře.

                                                                                                                                                                                                                                                                                          | | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | |
                                                                                                                                                                                                                                                                                          Stránka byla vygenerována za 0.2069 s.
                                                                                                                                                                                                                                                                                          Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
                                                                                                                                                                                                                                                                                          © 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
                                                                                                                                                                                                                                                                                          Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů