Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

POLICIE ...a kabrio?! - zobrazeno podle času

Seznam témat | Zobrazovat podle vláken
| | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | |
681.
dainel

Příspěvků : 1059
datum : 3.7.2006 - 22:31:23

Já nevím, čtu to tady a zírám, jenom nadávky (neberte si to osobně). Např.: vůbec nevěřím, že někdo jel v obci 53 km/h a měl body dolů, to je nesmysl!!! Mám známých několik policajtů a tolerance je víc než 3km/h zvlášť když novej zákon je v reálu teprve třetí den a proto si myslím, že některé příspěvky se hodí tak akorát na strašení malých dětí. Spousta, když už se tady hojně mluví o městskejch radary ani nemá, jen v Praze a ve větších městech jich pár koupili, ale jinde? nejsou prachy... Zákon je přebranej od zákonů, které platěj za hranicema, že holt tady nefungujou? No jo? českej národ, chce to změnit s ohledem na naši mentalitu (Paroubka neviním, ten nevymyslel vymyšlené). A co tak začít u sebe? Nadávat je supr ale? Dnes jsem jel bez střechy (jako vždy, když to jde) a přes vesnici 80km/h a říkám si: "jsem to ale dobrý prase, koleduji si" a kolem mě frajer z produkční, nudnou, zasraně střechatou octavií a proletěl alespoň 100km/h, tak přesně na takové je ten bodový systém jako dělanej! Kdo jezdí v klidu, jako třeba ten co jede bez střechy a chce si to užít, určitě nepojede ani mimo obec silně nad 100km/h, protože turbulence dělá své, tak se nemusí nijak obávat. P.S. Poznámky, jako že policajti neumí poznat ani co kolem nich projelo za auto se mě zdá jako tvrzení o ničem, jsou to lidi jako každý a navíc jak jsem už tady kdysi uvedl mají taky kabroše a mnozí jsou fandové do aut, stejně jako my...
680.
Ivča

Příspěvků : 14228
datum : 3.7.2006 - 21:37:17

bereta: Souhlas
679.
bereta

Příspěvků : 1061
datum : 3.7.2006 - 21:34:06

šíša: a držím pěsti , tak, všeobecně...co se zdraví týče ovšem dvojnásob
678.
Šíša

Příspěvků : 2750
datum : 3.7.2006 - 21:32:04

PS: jo, a jestli kloboučník = jízda dle předpisů a bezpečně tak kloboučník klidně jsem a můžete mě takhle "nazývat" ovšem jestli kloboučník = nebezpečná nepředvídatelná jízda tak to ani náhodou Jen tak pro info...
677.
Šíša

Příspěvků : 2750
datum : 3.7.2006 - 21:29:09

Abych řekl pravdu a klidně mě nanáviďte a pomlouvejte: mě to, co se děje teď na silnicích nevadí, nikam nespěchám a vyjíždím tak, abych to stihnul. A že jsem dnes najel po Teplicích a těsném okolí cca 110km(jo, rozvoz za kolegu je rozvoz )... Argument, že někdo radši čučí na tacháč, aby nejel rychleji než 50 neberu, bo mám znát své auto a snad poznám +/- kolik jedu aniž bych musel čučet na budík, né?? Když tohle nepoznám, tak nemám co dělat za volantem... A to nemluvím o jednom autě, kterým jezdím nějakej rok. Co pak máme dělat my, co ty auta střídáme a není problém jet za 8hod směnu několika auty(jen namátkou Ford Transit 2.5TD, Ford Focus 1.9TD 2006, Ford Focus 1.6 16V 2001, Škoda Fábia 1.2 "HovnoToPojede", Ford Mondeo ??{nevím, jezdím málo s ním}, Mazda Premacy 1.9 16V(??), Ford Fusion 1.4 16V ?? (2006)...) Není vyjímkou, kdy za směnu vystřídám tři auta(jsem sice "admin", ale jinak dělám vše... za jeden plat ). A že bych jezdil výce, než je povoleno si nejsem jist a to mám "jednu ruku venku(né dlouhou ), rádijko a nějakou tu baštu" Jo, když jsem na silnici a za volantem, tak si o všech ostatních myslím, že jsou trotlové a podle toho se řídím, alespoň tak mě to učili a dle toho jezdím. Takže taktéž nic nového... A jsem moc rád, že konečně mohou vzíti řidičák na silnici, např. ožralejm a sfetovaným a pod. A kdo s tímhle nesouhlasí, tak na to nemám co říci... Takže abych to s(z)hrnul: to co se děje mi nevadí, jezdím stále stejně, o okolních řidičích si myslím stále to stejné(samozdřejmně pro účely bezpečnosti). A až narazím na nějakého "bosse poldu", tak pak uvidím... A na tacho koukám pravidelně a nemyslím si, že někoho ohrožuju,(ne nadarmo je tacho "analogovej" budík(Kadety/Fiaty nepočítám ), kde k vyhodnocení polohy ukazatele, potažmo veličiny, stačí jen letmý pohled(je to dokázáno, narozdíl od digi ukazatelů, kde se doba vyhodnocení počítá v několika násobcích)) A VŮBEC SI NEMYSLÍM, ŽE JSEM NEJLEPŠÍ ŘIDIČ, ANI NÁHODOU!! TO JE CESTA DO PEKEL ! No nic, tak do mě A abych řekl pravdu, končím v této diskuzi ohledně "boďáku", bo každý máme jiný názor, já vám váš neberu a ani vás nehaním(ovšem jak ostatní "na mě" je mi jedno, každý/á ať si o mě udělá obrázek jaký chce... ), je mi zle, jsem nastydlej, vypadá to i na angínu/chřipku, výsledky kontroly transplantace jsou špatné a ještě abych se rozčiloval/hádal... Na to už nemám sílu PS: zítra mě čeká Tce - Krč (210 - 230km), pak Smíchov, následně Kolín a nakonec asi jěště Tce - Chomutov, takže odhadem +/-500km... Jojo, bude "fun"
676.
luckylola

Příspěvků : 522
datum : 3.7.2006 - 21:26:14

Jo a v neděli přede mnou jela pani asi tak 30km/hod. asi aby na 100% nedostala bod. Před ní jeli cyklisti a nevěděla zda je předjet jo či ne. Nakonec vyrazila pak zpomalila na 20km/hod. a málem sundala toho jednoho cyklistu, no tyhle o body nepřijdou a přitom jsou nebezpečnější než ty co jezdí o 10km/hod. více než je povolená.
675.
luckylola

Příspěvků : 522
datum : 3.7.2006 - 21:18:29

Já jsem dneska pro jistotu jela busem, abych hned v pondělí ráno nechytla nerva. Stačilo mi to kousek v neděli. Nejezdim taky nijak rychle, ale tohle se fakt nedá. Řidiči jezdej jak posraný a fakt každej kouká na tacháč, to bude průserů . S čím fakt souhlasím a nevadí mi to: pásy, a sebrání papírů za řízením pod vlivem alkoholu. Každopádně boďák je zejména pro bohatý, co mají v kapse bůra a vždy se nějak domluví. Ovšem mám problém se svícením, když pálí sluníčko, tak si nevzpomenu, budu si muset koupit automatické rozvícení světel, už v neděli na mě policista dělal tytyty z auta
674.
wee

Příspěvků : 3847
datum : 3.7.2006 - 21:17:24

Caddy los Eldos: dobrá, vysvětlil si to takovým stylem, že nemám slov ti na to cokoliv napsat. já to nepochopím a se mnou většina lidí, ty to chápeš a nevadí ti to, a s tebou většina lidí. Dobrá už budu
673.
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 3.7.2006 - 21:12:46

wee: a ja tu snad pisu neco o papirech? Ja myslel, ze tu uz pochopil kazdy, ze to delim na ty, co me ohrozuji a ci me neohrozuji...ty veci, co tu jmenuji, ze nedelam, jsou ty, o kterych si myslim, ze tim nekoho ohrozuji....a kdo je dela, ohrozuje me....nema to zadnou spojitost s papirama....ten, kdo nema papiry muze jezdit slusne a rozumne, ze si nevsimnu ani zadne anomalie, stejne jako denne potkavam spoustu prasat, ktera papiry maji, ale citim se jimi ohrozen.
672.
wee

Příspěvků : 3847
datum : 3.7.2006 - 21:07:29

Caddy los Eldos 667: nikdy, nikdy, nikdy?! Ale docela mě zaráží, že ježdění bez papírů, když je dokonce nikdo neměl, ti nevadilo, že?
671. tak nevím
bereta

Příspěvků : 1061
datum : 3.7.2006 - 19:28:47

dnes jsem zjistila, že na území olomouckého kraje policisté zadrželi při víkendových kontrolách pět řidičů - zajímavé na tom je, že VŠICHNI byli ožralí a VŠICHNI měli soudní zákaz řízení motorových vozidel... není to řešení? na silnici zásadně bez not a pod parou...člověk si v tom hezky pojezdí a je mu to docela fuck..akorát že tihle dárci si za maření úředního výkonu pobudou minimálně rok v base
670.
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 3.7.2006 - 16:17:51

Ivča: jojo, tak tak....a o tom prave mluvim...ze az b udou mit vsechny znacky smysl, nebudou se davat bez uvazeni a rozumu, nebudou se nechavat tam, kde uz pozbyly smyslu, tak je mozna lidi zacnou repektovat,....ale do te doby...ehm...
669.
Ivča

Příspěvků : 14228
datum : 3.7.2006 - 16:00:13

Caddy los Eldos: Výborný je u nás jeden úsek kde byla ve městě padesátka (před přechodem) jednoho krásného dne tam nějaký magor co jel 90 sejmul matku s kočárkem a od té doby je tam úplně zbytečná třicítka (asi kilometr) .. kdyby raději trestali vážněji ty co jezdí jak prasata a ne aby dali třicítku pro všechny .. naprosto zbytečnou. Logické uvažování by občas bylo na místě.
668.
Ivča

Příspěvků : 14228
datum : 3.7.2006 - 15:57:00

Caddy los Eldos: Aby to nebylo tak, že sednout za volant začne být za trest
667.
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 3.7.2006 - 15:53:06

C.H.A.S.E.R: ja byl dneska taky vystresovanej vic nez pri divoke nocni jizde v mlze a naledi....to je neuveritelny, ceho jsou ty lidi schopny...a ja nejsem zadny pirat, jezdim docela pomalu, nidky bnepredjizdim pres plnou nebo nezneuzivam sirky silnice, ze ti proti mne musi uhnout, nikd ynejezdim nalitej ani pod vlivem drog, nikdy jsem nejel na cervenou, nikdy jsem neohrozil chodce, nikdy jsem se nevykaslal na prednost..... ale ted je to proste HOROR...
666.
C.H.A.S.E.R

Příspěvků : 11861
datum : 3.7.2006 - 15:46:13

Caddy los Eldos: preeeeeesne.... presne jax napsal... vsichni maj najednou siiiilenej strach, nebo ja nevim co, Fakt bych rekl ze to ted na silnicich vypada Xkrat hur, nez to bylo... vsichni se vlecou doslova "prekazej" kdyz chtej treba jet ve meste 30 tak FAJN ale at se s tim neserou prede mnou... pokud sou (treba) na Evropsky navic dva pruhy a oba jedou 30?! kde to proboha sme?! vzdyt to je ZLO,.. clevek furt kouka pred sebe,,, protoze X lidi jezdi s "nohou na brzde".. tedy ze ma furt rozsviceny brzdovy svetla... coz nesnasim.. jelikoz nevim kdy na to hamtne... proste me tohle sere... jestli se bojej o bodiky tak at se na to vys*rou a chodej pesky... ja jezdim STEJNE jako pred tim.. jo mozna nejsem nejvzornejsi ridic... ale VIM ze jezdim bezpecne... ale dneska se na silnici kvuli tomu co se deje kolem me.. fakt moc bezpecne necejtim......
665.
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 3.7.2006 - 15:31:42

tak jsem se vratil z provozu, postrehy jsou nasledujici: - vetsina jedou jak posrani, skutecne prekazi v provozu, vyjimkou nejsou borci, co jedou mimo mesto 70 km/h, aby meli rezervu nebo co - vznikaji silene kolony pomalu jedoucich vozu, protoze se neda predjizdet (i kvuli podobnym kolonam v protismeru, zacarovany kruh) - vnbika docela slusna nervozita, lidi cumi do tachometru misto na cestu, ja zas treba fur koukal po vhodne prilezitosti k predjeti a uplne jsem zapomnel sledovat, co se deje za mnou - daleko vic se musi predjizdet, navic nekdy i nebezpecneji (nerikam, ze ja), musi se predjizdet treba vic aut najednou, protoze jedou jak husy na brehu rybnika, nemluvich o strelich, kteri zustali a ja se lekl jednoho, co najednou prosvistel okolo me a auta, co jsem se chytal predjet ja (viz predchozi bod, driv se mi tohle nestalo, abych si nevsiml, ze je za mnou auto) - policajty jsem videl jednou a neco tam s nima zrejme nataceli, byl tam nekdo s kamerou zrovna namirenou dovnitr policejniho auta. Na me jen divne koukali, ale nic nedelali (jel jsem 120 na sedmdesatce ) Siso: Tohle Ti prijde jako bezpecny provoz? :)
664.
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 3.7.2006 - 11:39:50

jeste jsem zapomnel - aby to nevypadalo, ze uz jen z principu novy zakon odmitam - jsou i veci, co jsou dobre...jako treba trvale sviceni, zakazani blikani pri vjizdeni na kruhac....a najdou se dalsi...ale... ALE....
663.
Biggerfil

Příspěvků : 1618
datum : 3.7.2006 - 11:11:19

Caddy los Eldos: Souhlas
662.
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 3.7.2006 - 11:08:33

Šíša: vsak rikam, ceho se maji bat - rovne a kvalitni policie, ktera tresta smejdy a nebuzeruje slusne lidi....policiste maji hlidkovat v provozu a lovit prasata... dosavadni predpisy byly dostacujici, problem je v praci policie a celkove mentalite lidi
| | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | |
Stránka byla vygenerována za 0.0528 s.
Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
© 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů