Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

Peugeot - zobrazeno podle vláken

Seznam témat | Zobrazovat podle času
| | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | |
   
597. RE: (re:595)
babča

Příspěvků : 1584
datum : 4.8.2008 - 00:16:13

Michal 306:Tyyyy jo,tak ty jsi normálně starej pes.
Dobrý nápad,kam řeknete tam se s Milunou postavím a budu čekat na foto.Mám nejkrásnější tak kam spěchat.
592. prodam 205 cabrio
peli205

Příspěvků : 17
datum : 3.8.2008 - 17:45:56

prodam sve auticko foto v clenech
581.
Navi

Příspěvků : 56
datum : 1.8.2008 - 18:38:17

Tak jsem tu s novým problémem
Máte zkušenosti s mechanizmem elektrického stahování střechy?
Když měl auto ještě můj brácha, tak mu střecha normálně běhala.
Pak mu vytekl olej přes jeden píst.
Od té doby střecha nefunguje.
Dnes jsem dolil olej a chtěl jsem identifikovat místo úniku. Jenže ouha. Systém vůbec nereagoval. Ať mačkám otvírání, nebo zavírání, systém vůbec nijak nereaguje.
Nic se nesepne... prostě úplně mrtvo.
Zapumpováním jsem do pístů natáhl nějaký olej. Ale i tak nic.

Nevíte někdo co je potřeba?
   
584. RE: (re:581)
babča

Příspěvků : 1584
datum : 2.8.2008 - 08:10:03

Navi:Zkusila bych ručně ,někdy se tam cosi sekne a nejde a po ručním povolení a zase utažení jde .
Zeptej se člena Danielsona nebo Michal 306 oba jsou to machři a poradí určitě dobře.
Hlavně neteče pístnice ale hadička to mi věř - vlastní zkušenost(příspěvek 407).
       
586. RE: RE: (re:584)
Navi

Příspěvků : 56
datum : 2.8.2008 - 10:49:19

babča: Ručním stahováním a natahováním jsem do těch pístů natáhnul nějaký ten olej. Takže rozhýbaný to je.
On se totiž vůbec nesepne ten motor co je v kufru.

jj... taky jsem si myslel, že to bude hadička. Ale potřeboval jsem to zkusit kde přesně to teče.
Ale bohužel.

Tak teda spoléhám na Danielsona, že tu utrousí pár rad
           
587. RE: RE: RE: (re:586)
babča

Příspěvků : 1584
datum : 2.8.2008 - 13:08:02

Navi:Nejde ti motorek na střechu,to bude vypínačem.Nejde o rozhýbání,víš co pročti si příspěvky kolem toho č.co jsem ti psala.Myslím si že zrovna Michal306 to tam docela dobře popisuje,když se ta střecha sekne co dělat.
               
588. RE: RE: RE: RE: (re:587)
Navi

Příspěvků : 56
datum : 2.8.2008 - 13:48:49

babča: jj...
už jsem to tam pročetl a něco i postřehl...
I sem už mluvil s Michalem306, ale zatím jsme na závadu nepřišli

Ještě si s tím trošku pohraji a pokusím se dorazit na Královický sraz.

Akorát jsem šikula. Když jsem vyndaval jeden ten boční píst, tak ten čep co ho drží na střeše mi spadnul do toho odtokového kanálku
Zapadl někam hlouběji. Takže se ho jdu pokusit prostrčit až na zem...
Doufám, že to nekončí někde vevnitř v autě

Edit: hehe... už je na světě
                   
589. RE: RE: RE: RE: RE: (re:588)
babča

Příspěvků : 1584
datum : 2.8.2008 - 16:16:26

Navi:Jasně,osobně je to fajnýto .

Zažila jsem si své vloni ze střechou.

Ale dopadlo to .
                       
590. RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:589)
Navi

Příspěvků : 56
datum : 2.8.2008 - 16:39:48

babča: jj... četl jsem to. Taky pěkný starosti.
Mojí soutěž: "Kdopak nám to teče?"
Nakonec vyhrála ta pravá pístnice na stahování střechy...
Ale kousek tady od nás je firma co vyrábí hydraulické systémy atd... Tak se mi na to prý kouknou.

Ale nejdřív než se budu zabývat pístem musím rozběhat to čerpadlo. Fakt nevím kde je chyba a proč to nejde Zkoušel jsem už kde co.
Buď počkám na ten sraz, nebo to hodím do jednoho servisu kde jsou šikovný přes elektroniku a nechám se překvapit.

Ještě mě napadlo rozebrat ty ventily na čerpadle a pročistit je. Jenže to určitě bude plný různých pružin, a jak se znám, už bych to nedal dohromady.

Kde je umístěn nějaký počítač co to všechno ovládá?
Je to ta krabička pod pravým zadním světlem?
                           
591. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:590)
babča

Příspěvků : 1584
datum : 3.8.2008 - 11:18:10

Navi:Máš postup jak já,taky jsem ty tečící díly nesla do firmy s hydraulikou,uvidíš co ti řeknou.Dokonce mi to opravoval táta Zelenky toho kluka co prý zabíjel heparinem.
Jo to je tak krabička co píšeš.Třeba jen odešla do věčných lovišt nejaká pojistka.
                               
593. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:591)
Navi

Příspěvků : 56
datum : 3.8.2008 - 18:22:37

Paráda
Chybka nalezena a odstraněna
A to vše díky Michalovi 306
Nakonec jsem měl přecvaknutý drát k mikrospínači co je přímo ve střeše.
Takže teď už "jen" nechat přetěsnit ten píst a mám to z krku

Děkuji všem za rady a pomoc
                                   
594. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:593)
babča

Příspěvků : 1584
datum : 3.8.2008 - 18:48:25

Navi:Jestli ti to přetěsní tak mi dej kontakt prosím tě.Tady v Jih.mi řekli že to nejde.


Michal306 je bourák,je šikovnej a já jsem moc ráda že se s ním znám.
                                       
609. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:594)
Navi

Příspěvků : 56
datum : 9.8.2008 - 13:59:07

babča: Podávám průběžnou zprávu jak to vypadá s přetěsňováním pístu.

Ta čepička co je na těle pístu sundat nejde, protože je tam nalisovaná
Ale zkusíme to jinak. Dám to k soustružníkovi aby tu hlavičku odřízl (odbrousil ze shora až k těsnění).
Pak mi v té firmě prý bez problémů udělají těsnění.
Do té původní hlavičky se pak vyřízne závit a dá se tam nová matka.
Místa by v autě mělo být dost, takže tlustší píst se tam měl bezproblémově vlézt
Teda takhle to je aspoň naplánováno. Jak to v reálu dopadne dám samozřejmě vědět. Plus se pokusím pořídit fotodokumentaci.
Akorát teď jezdím po služebkách, tak to nepostupuje moc rychle.
                                           
610. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:609)
babča

Příspěvků : 1584
datum : 9.8.2008 - 21:44:37

Navi:Nechci a nebudu tě zrazovat ale oni tam pak nejdou ty hadičky.Třeba budeš mít jinou zkušenost,a půjde to.

Hned bych ti vnutila ty svoje na přetěsnění.
                                               
611. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:610)
Navi

Příspěvků : 56
datum : 9.8.2008 - 22:03:34

babča: Jak to myslíš, že tam nejdou ty hadičky?
Co přesně nejde?
                                                   
612. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:611)
babča

Příspěvků : 1584
datum : 16.8.2008 - 07:30:58

Navi:Tak co jak si dopadl?
576.
Navi

Příspěvků : 56
datum : 1.8.2008 - 08:46:49

erdogan: Vidíš to. Tomu jsem jen napsal vzkaz tady přes K@briolety.
Ale že by měl anténu s tím stejně moc nepočítám.

Jinak nějaký bouchlý kábra jsem našel na vrakovišti ve Slušticích. Je to u Prahy.
http://www.autoland.cz/PEUGEOT/
Anténu samozřejmě nemaj, ale zrcátka jo. Takže se tam asi dnes zastavím.
Ale pokud by tam někdo něco chtěl, tak pozor. Nejsou zrovna nejlevnější.
Na těch fotkách jsem našel 3 červený kousky. Ale po telefonu se mi zmiňoval, že tam maj i žlutýho.

Danielson: doma mám několik klasických antén. Ale právě řezat a nějak bastlit se mi to nechtělo...

A kolik prosím cca stojí ta páčka? Jen pro představu. Zatím ji asi kupovat nebudu. Jestli koupím to zrcátko, tak budu muset počkat do výplaty
   
577. RE: (re:576)
Peter

Příspěvků : 38
datum : 1.8.2008 - 15:13:29

Navi: ja by som veeelice potreboval,ten mechanizmus,ktorý otvára ten dekel kde sa schová strecha...piest ide k tomu...na tomto obr. mi tam chýba to rameno čo je primontované na to veku...potreboval by som to komplet,aj s tým ramenom..
       
578. RE: RE: (re:577)
Navi

Příspěvků : 56
datum : 1.8.2008 - 15:43:32

Mencasca.pete: Ok. Zeptám se tam.
Ale možná být tebou, tak jim napíši mail a přiložím tuto fotku.
Třeba budou ochotný a pošlou ti to.

A hlavně netuším kolik stojí poslání balíčku na Slovensko.

Možná když by ses domluvil i s erdoganem, tak by vám to mohli poslat dohromady a ušetřili by jste.
On chtěl ten mechanizmus na stahování oken.

A zkoušel si zavolat uživateli co psal erdogan?
Ten prodává zadek, tak by to mohl mít a je celkem blízko. Z Ostravska.
Já mu volal kvůli anténě co sháním a samozřejmě nemá
   
606. RE: (re:576)
erdogan

Příspěvků : 3188
datum : 7.8.2008 - 17:19:03

Navi: Cavello ... ja som akosi bol tyzden mimo na dovce, takze az teraz dobieham s citanim o 306 na tie afticka sa pozriem, co si pisal, cestou do Kralovic sa tam asi stavim mrk ...
.
Michal 306: co mozes urobit dnes, nerob ani zajtra a mas 2 dni volna osobne hlasujem za spolocnu foto 306-tiek v Kraloviciach

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                | | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | |
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Stránka byla vygenerována za 0.1048 s.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                © 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů