Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

Fiat Punto cabrio - zobrazeno podle vláken

Seznam témat | Zobrazovat podle času
| | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | |
                   
1016. RE: RE: RE: RE: RE: Zatekanie (re:1015)
hanzi

Příspěvků : 18581
datum : 2.8.2008 - 08:37:19

sonicka_1: jo mezi ten ram strechy jak se lam nad prednim sklem tak jsem nalepil kousek takovyho tesneni - staci jakakoliv guma - obkreslis si podle tesneni, vystrihnes, nalepis... potom jsem taky zkousel a taky tam netece. ted uz nam zbejva jen vepredu u zacatku strechy... asi zkusim naklonit okno jak psal sponajs i kdyz to bylo jen 3 kapky tak uvidime
998. RE: RE:
Boo

Příspěvků : 8759
datum : 2.8.2008 - 08:34:35

Sponik: Kuwa, jebe*š do Puntíka, jo? No počkej...

Milovice - Ostrava 3hod 42min... Jaké pak copak..

Už budu k tobě přijíždět, uslyšíš mě už v Hranicích..
   
999. RE: RE: RE: (re:998)
paja.007

Příspěvků : 1452
datum : 2.8.2008 - 08:34:35

Boo: To jsi měl ale lentilku zapřáhlou za Porsche na laně,ne??? Mě jsi při výjezdu z Milovic tvrdil, že to nedojedeš ani do večera
       
1002. RE: RE: RE: RE: (re:999)
Boo

Příspěvků : 8759
datum : 2.8.2008 - 08:34:35

paja.007: Ehmm...ne, sralo mě jet z kopce kilem.. . Kdybych nechytnul kamiony, možná bych naspořil 10min..
997.
Radek127

Příspěvků : 3292
datum : 2.8.2008 - 08:33:13

asi to bude znít hodně blbě ale fakt si nejsem jist jestli jsem se teď dostal mezi zakašený tunery co se předhánějí kdo má lepší vůz a nebo mezi kabrioleťáky a jsem z toho dost zklamaný. Každý vůz je poruchový a je absolutně jedno jestli je to smart,saab,opel či fiat. Myslím si že každá automobilka má své pro a svá proti a je přeci absolutně šumák jestli někdo přijede na sraz v lincolnu nebo v trabim, hlavně když se sejde super parta lidí, ne? Mimo to když tu koukám na některé rejpaly... i do Saaba prší či se občas stane že ho odtláčí ne po své vlastní ose jiný vůz protože někde skolaboval...


Jinak u nás spojka komplet na punto 1,6 od sachse vychází kolem 2,5. Luk je lepší, vím... ale sachs není absolutně vůbec k zahození. Sám ho ve svém mám a jsem velice spokojen.
989.
Gerry

Příspěvků : 2752
datum : 2.8.2008 - 08:32:21

Ajka25 já si všiml, že se tady do našich miláčků navážej. Hele ale ono ti majitelé těch různejch Saabů a Barchet maj zase svoje problémy, jenom s nima asi nechtěj na světlo...
   
990. RE: (re:989)
Ajka25

Příspěvků : 10189
datum : 2.8.2008 - 08:32:55

Gerry: kdepak, tomu se říká masírování ega.. když jsem přišla do klubu bylo mi řečeno že narozdíl od tuningu se tu nemachruje kdo má lepší nebo silnější auto.. že tu všichni drží spolu, nezávidí si, nebo naopak nepomlouvají si auta.. že mají společnou lásku ke kabriím.. - když to nemá střechu, patříš mezi nás a je jedno čím jezdíš... .. ale postupem času tu přišlo do módy machrovat s auty.. a shazovat ty starší, nebo menší.. nebo i horší.. a asi nějak nepochopí , že když člověk to auto miluje je jedno jak je nebo není vymakaný , .. a že někdo je rád že má kabrio.. a zbožňuje ho , protože to byl jeho sen a je třeba i pyšnej na to že ho finančně utáhne i když to kolikrát ani snadný není.. .. v tomhle případě se tu stal terčem na zesměšňování Fiat Punto .. a kolikrát jim ani nedojde že se pak člověk necítí moc dobře když jeho mazlíčkovi říkaj motokára, hračka , kočárek, nákupní vozejk nebo mašina na popcorn.. .. tohle je fakt jedna z věcí co mě tu štve.. sranda je sranda, rejpnout.. proč ne? ale v rámci mezí.. ale ne v každý větě když se jedná o tohle auto.. mezi náma jsou tu mnohem horší auta .. Barchettu miluju, je to můj sen , ale i kdybych ji měla,určitě bych nekoukala svrchu na ostatní..
       
991. RE: RE: (re:990)
winterwolf

Příspěvků : 1516
datum : 2.8.2008 - 08:32:55

Ajka25: Amen

Nahodou Punto neni vubec zly mne vcera roztahlo u benzinky kdyz mi odesel starter

           
992. RE: RE: RE: RE: (re:991)
winterwolf

Příspěvků : 1516
datum : 2.8.2008 - 08:33:13

Ajka25: NEboj se toho jsou tu jeste mensi auta
               
993. RE: RE: RE: RE: RE: (re:992)
Ajka25

Příspěvků : 10189
datum : 2.8.2008 - 08:33:13

winterwolf: ale nikdy jsem neslyšela že by někdo řekl v tématu Smart slovo nákupní taška
                   
994. RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:993)
winterwolf

Příspěvků : 1516
datum : 2.8.2008 - 08:33:13

Ajka25: ALe nepovidej

                       
995. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:994)
Ajka25

Příspěvků : 10189
datum : 2.8.2008 - 08:33:13

winterwolf: beru zpět
                           
996. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:995)
winterwolf

Příspěvků : 1516
datum : 2.8.2008 - 08:33:13

Ajka25: co to
       
1000. RE: RE: (re:990)
hanzi

Příspěvků : 18581
datum : 2.8.2008 - 08:34:35

Ajka25: aale... kazdej si obcas rejpne a vetsina t mysli ze srandy... nerjpou tu jen do punta... to znam... ale nejvic potesi kdyz rejpou ti s fordama... to uz se jen smeju

ale nemuzes to brat vazne protoze kazdy auto, jak uz tu bylo receno, se nekdy vysere. Ja treba dneska zaparkoval rendla a vytah punto - ne ze by se s nim lip jezdilo nebo tak neco.. ale proste zere po meste asi o 3L min

jo a s tim ze o smartu nikdo nerek ze je to nakupni taska.... no nerek, jedine ze by to melo tazny protoze punto je proti tomu hummer
987.
Gerry

Příspěvků : 2752
datum : 2.8.2008 - 08:32:21

Jsem tu správně na tématu majitelů a fanoušů Fiat Punto Kabro? Jo? Tak to jsem rád. Hele do Punta mi taky zlehka kápne, ale to musí pršet buď dlouho,nebo vydatně, ale nic dramatickýho. Já myslím, že skoro do každýho staršího kabria kápne a kdo řiká, že né, tak kecá
   
988. RE: (re:987)
Ajka25

Příspěvků : 10189
datum : 2.8.2008 - 08:32:21

Gerry: tak tak, správně.. ačkoliv devadesát procent lidí co sem chodí tu Puntíky jen uráží , skoro mi to připomíná tunerský manýry .. ale to si zvykneš
984.
SKIPIK

Příspěvků : 116
datum : 29.7.2008 - 12:26:35

tak to mi dělá to samé a myslel jsem si že je to starou střechou, takže ani nová nepomůže ???
jo a nevíte náhodou někdo kolik stojí výměná spojky ???
   
985. RE: (re:984)
Boo

Příspěvků : 8759
datum : 2.8.2008 - 08:30:34

SKIPIK: Ne, ne...jen přelep těsnění... se spojkou napiš Sponikovi..
   
986. RE: (re:984)
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 2.8.2008 - 08:30:34

SKIPIK: 3180kč cena pro tebe je to kompletní set, lamela,ložisko, přitlačák a jeto německý značkový výrobce LUK
       
1001. RE: RE: (re:986)
SKIPIK

Příspěvků : 116
datum : 2.8.2008 - 08:34:35

Sponik: jo tak dneska mi mechanik řekl že je to ložisko spojky a pry to není tak akutní to je vlastně i ten problém toho cvrčka
no a říkal že až to bude akutní tak to poznám
tak doufám že to ještě pár kilometrů vydrží
zítra si pro ňuníka jedu tak uvidím koupil jsem si trošku nižžší podvozek a tvrdší také tak se těším na řezání zatáček

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            | | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | |
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Stránka byla vygenerována za 0.3941 s.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            © 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů