Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

STŘECHA - zobrazeno podle vláken

Seznam témat | Zobrazovat podle času
| | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | |
                                                                                                       
1261. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PLYNOVÉ VZPĚRY (re:1260)
Luboš

Příspěvků : 713
datum : 17.3.2011 - 12:46:26

Sponik: Dej pokoj, dva hladové krky (malý + cabrio) mi stačí...
                                                                                                           
1262. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PLYNOVÉ VZPĚRY (re:1261)
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 17.3.2011 - 12:52:53

lubos.jer: lůca určitě hladová nejní tak možná po potomku
                                                                                                               
1263. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PLYNOVÉ VZPĚRY (re:1262)
Luboš

Příspěvků : 713
datum : 17.3.2011 - 13:11:11

Sponik: No právě, potomek je "hladovější" jak ženská...
                                                                                                                   
1264. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PLYNOVÉ VZPĚRY (re:1263)
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 17.3.2011 - 13:31:57

lubos.jer: mno a Lůca se nažere a Luboš zustane celej
                                                                                                                       
1265. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PLYNOVÉ VZPĚRY (re:1264)
Luboš

Příspěvků : 713
datum : 17.3.2011 - 13:38:23

Sponik: Kdyby to tak fungovalo, tak bych se dárcovstvím "DNA" klidně živil!
                                                                                                                           
1266. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PLYNOVÉ VZPĚRY (re:1265)
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 17.3.2011 - 14:28:36

lubos.jer: DNA bych to mu neříkal,ale pokud máš dobrej vzorek dá se na tom slušně vydělat
                                                                                                                               
1267. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PLYNOVÉ VZPĚRY (re:1266)
Luboš

Příspěvků : 713
datum : 17.3.2011 - 14:32:20

Sponik:
                                                                                                               
1269. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PLYNOVÉ VZPĚRY (re:1262)
Lůca

Příspěvků : 315
datum : 17.3.2011 - 21:38:15

Sponik: hladová jsem ... ale potomek to v tuhle chvíli nebude ... kam bych ho dala člověče?
                                                                                                                   
1270. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PLYNOVÉ VZPĚRY (re:1269)
Luboš

Příspěvků : 713
datum : 17.3.2011 - 21:39:27

Lůca: Asi se budu opakovat, ale do R19ky, tam se vleze všechno...
                                                                                                                       
1271. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PLYNOVÉ VZPĚRY (re:1270)
Lůca

Příspěvků : 315
datum : 17.3.2011 - 21:42:46

lubos.jer: nno pár věcí by mě určitě napadlo ... třeba narvat dětskou autosedačku do kufru když potřebuješ někoho popovézt .... bombice ... ... ale pravda pokud bereš R19 jako celek ... možná že budu i souhlasit
                                                                                                                           
1272. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PLYNOVÉ VZPĚRY (re:1271)
Luboš

Příspěvků : 713
datum : 17.3.2011 - 21:50:39

Lůca: Zase mluvím o otevřené 19ce...sedačku pasažérovi na klín a je to! Ale vážně - na sedačku v kufru samozřejmě zapoměň...mně už naštěstí malý odrostl, takže mám jen takový ten polystyrénový podsedák, ale i s připínatelným opěradlem a je to fajn skladné.
                                                                                                                               
1273. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PLYNOVÉ VZPĚRY (re:1272)
Lůca

Příspěvků : 315
datum : 17.3.2011 - 21:58:51

lubos.jer: mno vzhledem k tomu, že autem teďmám auto pro sebe tak ano ... je tam spousta místa ...

4 roky zpátky jsme jezdili po JČ a do auta jsme dostali naprosto všechno (nafukovačky, tašky, karimatky, stan, deky, plynovej hořák, ... všechno v kufru)
                                                                                                                                   
1274. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PLYNOVÉ VZPĚRY (re:1273)
Luboš

Příspěvků : 713
datum : 17.3.2011 - 22:18:52

Lůca: Jj, věřim, je sice nízký, ale rozlehlý. Hele ale teď odbočím - máš tam vyhřívané sedačky?
                                                                                                                                       
1275. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PLYNOVÉ VZPĚRY (re:1274)
Lůca

Příspěvků : 315
datum : 18.3.2011 - 09:49:16

lubos.jer: Noooo a jak se to pozná ... já mám pocit že sedačka řidiče je vyhřívaná ... ale znáš to ... ženský jsou technicky zdatný

Určitě vím, že mám 4 kola, volant a motor ...vím kam tankovat a to je pro mě téměř veškerá znalost auta
                                                                                                                                           
1282. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PLYNOVÉ VZPĚRY (re:1275)
Luboš

Příspěvků : 713
datum : 18.3.2011 - 14:46:00

Lůca: Já se ptám proto, že na středovém panelu mám ovládání vyhřívání sedaček, ale mám obavy, že sedačky samotné vyhřívané nejsou. Myslel jsem, jestli je někdo z předchozích majitelů nezaměnil za obyčejné, ale mají stejný vzorek jako tapecírunk...leda by někdo vyměnil středovou konzolu...ale zase konektorů je v ní dost, ani nevím na co všechny...
                                                                                                                                               
1283. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PLYNOVÉ VZPĚRY (re:1282)
Lůca

Příspěvků : 315
datum : 18.3.2011 - 15:09:48

lubos.jer: ... já jsem teď nedávno v přihrádce objevila cosi (je to takový obdélík o velikosti krabičky na cigarety ale je to širší a má to tuším 5 "konektůrků") kamarád mi říkal že to je "detektor" vlhka ... Prý když je stažená střecha a začalo by pršet tak to začne pípat ... ovšem absolutně netušim kam se to strká a jestli vůbec to funguje ...
                                                                                                                                                   
1284. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PLYNOVÉ VZPĚRY (re:1283)
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 18.3.2011 - 15:11:54

Lůca: vyřid kamarádovi že by se předním tvůrci hvezdých válek měli stydět
                                                                                                                                                       
1285. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PLYNOVÉ VZPĚRY (re:1284)
Lůca

Příspěvků : 315
datum : 18.3.2011 - 15:13:22

Sponik: ...tož dobrá ... ale mě by opravdu zajímalo co je ta věc zač ... já to snad nafotím a fláknu to sem ...
                                                                                                                                                           
1286. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PLYNOVÉ VZPĚRY (re:1285)
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 18.3.2011 - 15:16:13

Lůca: nafot a flákni a řeknu ti čeho to je detektor
                                                                                                                                                               
1288. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PLYNOVÉ VZPĚRY (re:1286)
Lůca

Příspěvků : 315
datum : 18.3.2011 - 15:21:54

Sponik: tssss jdu na to ... tož to su zvědavá

                                                                                                                                                                                                                                                                                                              | | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | |
                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Stránka byla vygenerována za 0.0769 s.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
                                                                                                                                                                                                                                                                                                              © 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů