Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

STŘECHA - zobrazeno podle vláken

Seznam témat | Zobrazovat podle času
| | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | |
                                                                                                                                                               
1294. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PLYNOVÉ VZPĚRY (re:1286)
Lůca

Příspěvků : 315
datum : 18.3.2011 - 15:37:34

Sponik: jelikož sem nejdou vkládat fotky tak jsem je lípla sem ... http://cumpelinda.rajce.idnes.cz/Desktop/

                                                                                                                                                                   
1299. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PLYNOVÉ VZPĚRY (re:1294)
Luboš

Příspěvků : 713
datum : 18.3.2011 - 15:41:42

Lůca: No jsem sám zvědavý, co se z té "krabičky" vyklube...
                                                                                                                                                                       
1301. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PLYNOVÉ VZPĚRY (re:1299)
Lůca

Příspěvků : 315
datum : 18.3.2011 - 15:42:37

lubos.jer: už jsem to sem dala tak na to mrkni ... schválně ...
                                                                                                                                                                       
1303. (re:1299)
mili

Příspěvků : 417
datum : 18.3.2011 - 15:48:21

lubos.jer: Já nemněl ani sedačky vihřívaný
                                                                                                                                               
1287. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PLYNOVÉ VZPĚRY (re:1282)
Lůca

Příspěvků : 315
datum : 18.3.2011 - 15:16:46

lubos.jer: ...loni jsme zjistili, že když zapneš vyhřívání sedačky, tak nám nejdou stáhnout zadní okýnka .... stáhli jsme okýnka, dali vyhřívat sedačku a když zaclo pršet a my chtěli dát okýnka hore tak to nešlo ...to bylo rodeo ...
                                                                                                                                                   
1290. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PLYNOVÉ VZPĚRY (re:1287)
Luboš

Příspěvků : 713
datum : 18.3.2011 - 15:26:13

Lůca: Tak to ses trochu přehmátla...ono totiž to tlačítko u ruční brzdy je elektronická dětská pojistka proti otevření zadních okýnek!
                                                                                                                                                       
1291. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PLYNOVÉ VZPĚRY (re:1290)
Lůca

Příspěvků : 315
datum : 18.3.2011 - 15:31:21

lubos.jer: ...ahaaaa ... koukám, že kolem sebe mám samé chytré hlavičky ... nevadí .. vypadat jako jelítko mám v popisu práce ...
                                                                                                                                                           
1292. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PLYNOVÉ VZPĚRY (re:1291)
Luboš

Příspěvků : 713
datum : 18.3.2011 - 15:35:15

Lůca: Podívej, tady to jde trochu vidět, kde jsou tlačítka vyhřívání sedaček. Každá to má zvlášť. Je to vlastně hned pod řadící pákou.

                                                                                                                                                               
1293. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PLYNOVÉ VZPĚRY (re:1292)
Lůca

Příspěvků : 315
datum : 18.3.2011 - 15:36:21

lubos.jer: ...hm ... tak to asi někoho utluču klackem .... já tam tohle nemám
                                                                                                                                                                   
1295. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PLYNOVÉ VZPĚRY (re:1293)
Luboš

Příspěvků : 713
datum : 18.3.2011 - 15:40:11

Lůca: Já jsem si myslel, že všechny 19ky to mají v základu... No, každopádně to tlačítko, o kterém jsi mluvila, tak nejsi jediná, kdo nevěděl na co je...já si ho jednou při úklidu v den odjezdu na svůj první sraz nechtěně zmáčkl přu vysávání, aniž bych si toho všiml a pak jsem se úplně zhrozil, že mi nejdou zadní okýnka...no zmatek, co teď...ale brzo jsem se toho dopátral a pak mi docvaklo, že to bude elektrická dětská pojistka. Ostatně asi proto je na ní ten křížek či "X"...
                                                                                                                                                                       
1297. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PLYNOVÉ VZPĚRY (re:1295)
Lůca

Příspěvků : 315
datum : 18.3.2011 - 15:41:12

lubos.jer: ... to víš já musím mít vždycky něco extra
                                                                                                                                                           
1296. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PLYNOVÉ VZPĚRY (re:1291)
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 18.3.2011 - 15:40:50

Lůca: děláš v uzenářství?
                                                                                                                                                               
1298. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PLYNOVÉ VZPĚRY (re:1296)
Lůca

Příspěvků : 315
datum : 18.3.2011 - 15:41:36

Sponik: cože?
                                                                                                                                                                   
1300. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PLYNOVÉ VZPĚRY (re:1298)
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 18.3.2011 - 15:42:29

Lůca: mno že píšeš že si zvyklá si připadat jak jelítko
                                                                                                                                                                       
1302. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PLYNOVÉ VZPĚRY (re:1300)
Lůca

Příspěvků : 315
datum : 18.3.2011 - 15:45:12

Sponik: ach tak ... ... no jsem blondýna takže se předpokládá, že budu hloupá, a někteří semnou i tak jednají a já jim to neberu ... takže ze sebe dělám "jelitko" .. problem je, že někdy se tak do toho vžiju až mám problém "vystoupit"
                                                                                                                                                                           
1307. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PLYNOVÉ VZPĚRY (re:1302)
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 18.3.2011 - 15:56:36

Lůca: tak to jo ale moc svou rolí neprožívej nebo tě někdy sním ale jinak to tvoje relé vlhokosti je ve skutečnosti relé alarmu
                                                                                                                                                                               
1308. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PLYNOVÉ VZPĚRY (re:1307)
Lůca

Příspěvků : 315
datum : 18.3.2011 - 16:03:01

Sponik: .. hohoo si troufáš ...
Děkuji za informaci ... a teď mi to napiš ještě jednou a česky ... k čemu, že to je?

...a kam se to jako strká
                                                                                                                                                                               
1326. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PLYNOVÉ VZPĚRY (re:1307)
Luboš

Příspěvků : 713
datum : 18.3.2011 - 16:46:13

Tak přátelé, jsem neskonale nadšen!!! Už po namontování první vzpěry kufr držel nahoře jak přibitý! Po namontování obou pak skoro ani nejde zavřít a nahoru startuje jak Sojuz! Samozřejmě trošku nadsázka, chci říct, že takový výsledek jsem od repase v žádném případě nečekal, vzpěry jsou jako nové!
                                                                                                                                                                                   
1337. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PLYNOVÉ VZPĚRY (re:1326)
Lůca

Příspěvků : 315
datum : 18.3.2011 - 23:36:17

lubos.jer: waw tak to je super ... já tuto zatím nepotřebuji, vše drží tak jak má ... ale dobré vědět na koho se v případě potřeby obrátit
                                                                                                                   
1276. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PLYNOVÉ VZPĚRY (re:1269)
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 18.3.2011 - 10:20:55

Lůca: mno potomek se napřed uskladnuje 9 měsícu v bříšku a potom v kolýbce to neznáš?

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    | | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | |
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Stránka byla vygenerována za 0.0973 s.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    © 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů