Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

6. Mezinárodní sraz - Poděbrady - zobrazeno podle vláken

Seznam témat | Zobrazovat podle času
| | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | |
           
1343. RE: RE: RE: (re:1342)
Deniii

Příspěvků : 6395
datum : 8.4.2009 - 17:02:11

Piškotek: Na ubytovaní stačí zavolat, kvůli reservaci chatičky Číslo je v článku Moc ale nezahálejte, ať je místo Pokud budete ve stanu, tak to je bez práce
1336.
Ivča

Příspěvků : 14228
datum : 8.4.2009 - 09:17:22

Já se těším na sraz a prachy jsou mi u prdele
   
1339. RE: (re:1336)
uncle Igor

Příspěvků : 10411
datum : 8.4.2009 - 09:29:48

Ivča: U prdele!
1334. Vyúčtování gabrioplesu a co bude dál.
rebel dědeček

Příspěvků : 1370
datum : 8.4.2009 - 10:42:14

datum : 8.4.2009 - 08:12:46

PŘÍJMY - 13300,- členové gabrioklubu
6200,- vstupné pro ostatní
10000,- výtěžek z tomboly
2100,- výtěžek z dražby
CELKEM = 31600,- Kč

VÝDAJE - 6560,- hospoda
5300,- hudba
4000,- předtančení
100,- poplatek obci
2203,- drobné výdaje
400,- rolády do tomboly
500,- poplatek za sokolovnu
CELKEM = 19063,- Kč

Celkový zisk gabrioplesu je 12537,- Kč.

Celá částka je doposud uložena u mě v obálce a doposud se jí nikdo nedotkl.Původně jsem si myslel že tyto peníze použijem na sraz do Poděbrad. Jelikož došlo z našeho rozhodnutí že tuto částku budem věnovat jako GABRIOKLUB dětskému domovu v Milovicích tak jsou pro mně tyto peníze mrtvé.Předání by se mělo uskutečnit při spanilce kdy celá kolona zastaví přímo u dětského domova. O jaký dar se bude jednat už má na starost Kája. To je z mé strany vše. Pokud bude mít někdo dotaz rád odpovím. Jindřich Kuchta (dědeček)
   
1335. RE: Vyúčtování gabrioplesu a co bude dál. (re:1334)
Deniii

Příspěvků : 6395
datum : 8.4.2009 - 09:02:46

dědeček:
   
1337. RE: Vyúčtování gabrioplesu a co bude dál. (re:1334)
Marv & Luci Luc

Příspěvků : 10383
datum : 8.4.2009 - 09:17:46

dědeček: Přesně tak by to mělo vypadat po každém sraze Pecka a vidím, že se vydělalo více, než loni
       
1338. RE: RE: Vyúčtování gabrioplesu a co bude dál. (re:1337)
rebel dědeček

Příspěvků : 1370
datum : 8.4.2009 - 09:27:35

Marv & Luci Luc: Díky tomu že jsme zaplnili sál.Kromě 6 míst bylo plno.
1331.
Marv & Luci Luc

Příspěvků : 10383
datum : 7.4.2009 - 22:51:01

Faktem zůstává, že nikdy nikdo neviděl účetnictví, ani rozpočty ze srazů. Sama některé srazy pořádám, tak vím, že to není finančně levná záležitost, ale jak říká Kája-pořádek dělá přátele.
Za 3roky, co funguju v klubu sem viděla vyúčtování pouze z jediného srazu a to loňského plesu a to jen díky tomu, že sem spinkala u dědečka na firmě. Vím, že akce byla zisková, ale nikdo z nás už neví na co peníze byli použitý...
Možná by nebylo marný po každém srazu tu dát vzevrubné vyúčtování. A´t lidi vidí, kolik to stojí peněz, kolik se vybralo, co bylo prodělečné, co výdělečné. Je to pořádek pro obě strany
Co se týče klubového příspěvku, tak 400Kč dá málo kdo a to je vidět i na počtech řádných členů. Kdyby částka byla poloviční, zaplatilo by to víc lidí, byť i s minimální slevou na sraz...toť můj názor
   
1332. RE: (re:1331)
hanzi

Příspěvků : 18581
datum : 7.4.2009 - 23:04:35

no koukam ze se tu vede debata na dvou frontach .. asi by bylo lepsi toto resit v jednom tematu abychom se zas nepohadali ze ten cetl to a ten ono a kazdy pak vidi jen pulku debaty... jelikoz tu bylo nadneseno nejake tema ktere se netyka jen Podebrad presunme se do toho druheho tematu kde se tato vec resi - tj. Dulezite zpravy
       
1333. RE: RE: (re:1332)
Marv & Luci Luc

Příspěvků : 10383
datum : 7.4.2009 - 23:28:07

hanzi: Už idu
1330.
Master_Tom

Příspěvků : 1084
datum : 7.4.2009 - 20:54:21

All: Když už se zase zbytečně začíná rozvířovat debata, tak tady mám pár poznámek:

Takže od začátku:
1) Ve článku co mi poslal dědeček s deninkou byl napsán účet deninky. Tak jak to bylo na ples.
2) Do zveřejněného článku na webu jsem dal účet Cabrio Clubu z několika důvodu.
a) Jednak proto, aby se nepletli lidi co je to za účet, když Cabrio Club účet má.
b) Jednak aby to bylo bez problémů co se účetnictví týče.
c) Jednak proto, kdyby se sehnali nějací sponzoři, tak se to píše stejně na OS Cabrio Club
3) V sobotu hned reagovala Kája, že proč jsem daný účet změnil, tak jsem ji vysvětlil ony body a řekla, že v podstatě mám pravdu a že není problém poslat zálohu.
4) V neděli jsem volal dědečkovi (jak jsem mu napsal do emailu) a vysvětloval mu proč jsem to tak dal a ještě nějaké jiné organizační věci. A jak to vlastně doposud fungovalo.
5) Aby to nemusel financovat jako to bývalo doposud z vlastní kapsy, navrh jsem mu že pošlu nějakou zálohu, at si řekne kolik chce.
6) Byl to asi 30 minutový rozhovor, ze kterého nakonec vypadlo, že mám z článku účet vymazat úplně, a že to bude raději vybírat přímo na místě jako srazy na Slovensku a ŽE ŽÁDNOU ZÁLOHU PROZATÍM NECHCE.
1329.
Kája

Příspěvků : 577
datum : 7.4.2009 - 19:33:53

POSÍLÁM JE NA ÚČET DENINKY!!!!! NAPROSTO SOUHLASÍM S DONÍKEM. Jsme členy jednoho občanského sdružení, NAŠEHO SDRUŽENÍ, které srazy zaštiťuje a organizuje prostřednictvím svých členů. NEMŮŽEME NIKOHO NUTIT, ABY ZÁLOHU NA NAŠI ZÁBAVU HRADIL ZE SVÉHO a jedinou odměnou mu za to byla spousta práce a vlastních vedlejších nákladů (telefony, benzin apod.).

A propo. Vím, že toto forum není zřejmě nejlepší pro otevření debaty, která mě, a nejsem sama, trápí.

1. absolutně se mi nelíbí, že se NAŠE sdružení staví tímto způsobem k financování srazů!!!!

2. ... se mi nelíbí, že by měl jakýkoliv člen hradit srazy ze svých prostředků, byť by si je měl daňově odečíst jako sponzorský dar (a je jedno jestli je to dědeček nebo SaM)

3. se mi nelíbí, že je možné veřejně vidět vyúčtování kabrioplesu, sponzorování dětských a jiných domovů, ALE VYÚČTOVÁNÍ JAKÉHOKOLIV ROKU EXISTENCE KLUBU SE NIKDE JEŠTĚ NEOBJEVILO.

Tome, SaMe, Cabrio, Firo ... splňte konečně čl. 10 NAŠICH STANOV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zajisté jste si všimli, jak málo máme řádných členů a určitě jste viděli a vnímali, že veškeré naše snahy o zvýšení počtu platících členů na forech končily debatou o tom, že nikdo neví, kam peníze jdou. Víme, že ne všechny výdaje je možné pokrýt účty. Ale MY NEJSME FINANČNÍ ÚŘAD!!!! My jsme ti, z kterých NAŠE SDRUŽENÍ funguje a zároveň také ti, kteří MAJÍ PRÁVO NA INFORMACE O TOM, jakým způsobem bylo s jejich finančními prostředky naloženo!

Každému už došlo, že poznámky, v různých forech, typu: " jooo, kdybychom takové vyúčtování mohli vidět za nějaký sraz....", jsou známkou určité nespokojenosti. V dnešní době, kdy nic není zadarmo a kdy se setkáváme se spoustou nepravostí je nejlepší držet se hesla: POŘÁDEK DĚLÁ PŘÁTELE!! A o penězích to platí mnohonásobně.

1327.
wee

Příspěvků : 3847
datum : 7.4.2009 - 14:29:37

Ráda pošlu peníze na Deninky účet, jen se ještě musím rozmyslet jak vynaložím se všema financema, když už jsem 52. den neřád.
A co se týče prasátka, já se bez něho obejdu, nic proti dědečkovi, má své zkušenosti s prasátkem a věřím že bude chutné a že bude i jiná organizace, co se týče vydávání a po zkušenostech ze všech srazů kde prase bylo resp. nebylo, bych ho klidně vynechala..... nakoupila bych buřty, přivezla vídle a zapálila oheň
1326.
Piškotek

Příspěvků : 1382
datum : 7.4.2009 - 14:33:41

já teda na nás musím prásknout, že my penízky platíme na místě, ale to z toho důvodu, že se vždycky rozhodneme jet až tak ve čtvrtek večer před srazem, takže pak už nemá cenu peníze posílat přes účet ale pokud se letos rozhodneme na pevno dříve, moc ráda je pošlu převodem ať je všechno v pořádku
1325.
Radek127

Příspěvků : 3292
datum : 7.4.2009 - 11:31:56

Rádík pošle zálohu po výplatě
1324.
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 7.4.2009 - 10:41:53

též sem pro zálohu z kabrio učtu můžou se dotovat jiný srazy tak proč ne tenhle

zálohu taky pošlu i když stále nemám jistej volnej víckend
1323.
Ajka25

Příspěvků : 10189
datum : 7.4.2009 - 09:22:59

jak padne devátého, tak pošlu tentokrát taky předem
1321.
uncle Igor

Příspěvků : 10411
datum : 7.4.2009 - 09:15:59

Pošlu převodem.
Nerad bych, aby byla odvolána prasata!
   
1322. RE: (re:1321)
woned

Příspěvků : 1379
datum : 7.4.2009 - 09:17:39

strýček Igor:
1314.
Doník

Příspěvků : 52
datum : 7.4.2009 - 08:09:51

Moji milí,po několikerém přečtení článku jsem zjistil, že se změnil oproti sobotě.A to tím že zmizelo číslo účtu kam se mají posílat peníze.Znamená to že bude dědeček všechno zálohovat ze svého?Vůbec se mě to nelíbí,myslím si že pokud se všichni nad tady tím zamyslíte musíte mě dát za pravdu.V dnešní době není legrace vytáhnou z vlastní kapsy spoustu peněz, když návratnost není vůbec jistá.
Všichni se na sraz těšíme,proto si myslím že bychom neměli dědečka tady v tom nechat a posílat mu platby které se mají platit až na místě .
Posílat je na účet Deninky tak jak na ples
51-5844260227/0100. Jako variabilní číslo by se psalo své členské číslo.
Asi nejlepší by bylo kdyby se dědečkovi dala záloha z kabrio účtu.Byl bych rád, aby jste se k tomu všemu vyjádřili.


                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      | | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | |
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Stránka byla vygenerována za 0.2398 s.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      © 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů